Kopaonik

InfoKOP

Kraljevi Čardaci Kopaonik - 2017
Apartmani Župa
English
ZONED
Vila Nika
MK Mountain Resort Kopaonik
Filip Travel Olga Konaci Kopaonik
 
SKI BUS Kopaonik 2017/2018: Radno vreme i stajališta
19.02.2017 | 00:54 -> 13.01.2018 | 03:00
Prva kopaonička gradska autobuska ski linija startovala je sa radom 3. februara 2017. godine. U funkciji su dva niskopodna autobusa kapaciteta 102 mesta koji saobraćaju na relaciji od hotela "Milmari" do Konaka "Sunčani vrhovi". Trenutno postoji 8 polazaka i ukupno 9 stanica. Od ove ski sezone može se kupiti karta u jednom pravcu, povratna karta, trodnevna, petodnevna i sezonska autobuska karta. Autobuski prevoz vrši "Milmari Resort", a prodajna mesta su Milmari agencija u Konacima, vila "Milmari" i hotel "Milmari Resort". 

Stajališta Red vožnje | Polasci
Hotel "Milmari" 8:30 9:30 10:30 11:30 13:30 14:30 15:30 16:30
Jolly Kop 8:30 9:30 10:30 11:30 13:30 14:30 15:30 16:30
Kraljevi Čardaci 8:35 9:35 10:35 11:35 13:35 14:35 15:35 16:35
Čajetinska česma 8:40 9:40 10:40 11:40 13:40 14:40 15:40 16:40
Vila Milmari 8:45 9:45 10:45 11:45 13:45 14:45 15:45 16:45
Hotel Zoned 8:45 9:45 10:45 11:45 13:45 14:45 15:45 16:45
Sunčana dolina 8:50 9:50 10:50 11:50 13:50 14:50 15:50 16:50
Hotel Putnik 8:55 9:55 10:55 11:55 13:55 14:55 15:55 16:55
Konaci 9:00 10:00 11:00 12:00 14:00 15:00 16:00 17:00

Stajališta Red vožnje | Odlasci
Konaci 9:00 10:00 11:00 12:00 14:00 15:00 16:00 17:00
Hotel Putnik 9:05 10:05 11:05 11:05 14:05 15:05 16:05 17:05
Sunčana dolina 9:10 10:10 11:10 12:10 14:10 15:10 16:10 17:10
Hotel Zoned 9:15 10:15 11:15 12:15 14:15 15:15 16:15 17:15
Vila Milmari 9:15 10:15 11:15 12:15 14:15 15:15 16:15 17:15
Čajetinska česma 9:20 10:20 11:20 12:20 14:20 15:20 16:20 17:20
Kraljevi Čardaci 9:25 10:25 11:25 12:25 14:25 15:25 16:25 17:25
Jolly Kop 9:30 10:30 11:30 12:30 14:30 15:30 16:30 17:30
Hotel "Milmari" 9:30 10:30 11:30 12:30 14:30 15:30 16:30 17:30

Telefon za kontakt: +381648836128+381648836120
Cena jedne vožnje: 150 dinara
Povratna karta: 250 dinara
Trdnevna karta: 600 dinara
Petodnevna karta: 900 dinara
Sezonska karta: 12 000 dinara

 



Komentari (13)
lignjoslava
27.06.2018 | 14:08


Daniela, nikada nije ni postojao bus u letnjoj sezoni. Tekst se odnosio isključivo za zimsku sezonu. Za letnju sezonu nije nikoga briga, nažalost. Isto je i sa izletima, svuda se reklamiraju, ali kada ih pozovete onda kažu da je to moguće samo ukoliko imate već formiranu grupu. Nerazumljivo mi je što nemaju i polaske za Rašku, Novi Pazar, Brus. Naime, možete da odete ali da prenoćite u Raški a sutra ujutru da se vratite! Autobus postoji ujutru iz Raške, doveze ljude koji gore rade, i vrati ih oko 15h.
Daniela Jankovic
18.06.2018 | 12:47


Upravo sam proverila prevoz u letnjem periodu na gore navedeni telefon. Uopste nema prevoza na Kopaoniku u letnjoj sezoni! Dakle ko planira da odseda van centra mora imati sopstveni prevoz ili biti spreman na dugo pesacenje od vikend naselja do centra! Kakva je ovo promocija letnjeg turizma na Kopaoniku?
branislavbns
14.01.2018 | 10:50


@ Dr....ugi

Skijališta Srbije nemaju veze sa organizacijom Skibus-a.
Njega je organizovala firma registrovana u Raškoj. Ime firme ja na samom busu pa pročitajte.
MrBućo (iOS)
14.01.2018 | 10:30


@Dr...ugi:
Razlog je toliko glup, da vredja normalnu inteligenciju. Naime, na Jarmu se graniče SO Raška i SO Kruševac, pa jedni drugima (neće da) ulaze u nadležnost. Srpska posla! smilies/sad.gif((
To sam čuo prošle godine kad smo
bili smešteni u Srebrncu jer smo imali “situaciju”.Jedan dan smo ostali na Jarmu, pokvario se tanjir u 14h...ne mozemo da se vratimo na Gobelje, SkiBus okrece ispred nas, a mi zovemo taxi!
Dr....ugi (Android)
13.01.2018 | 15:58


Oni iz skijalista i zimuju u Francuskoj....ali odande se primenjuje politika zaradi a da ne das nista. Pa zar nije logicno da taj bus ide do Srebrnca i nazad, mislim meni je logicno jer se skijaliste proteze sve do tog hotela i Gobelje. O ceni karte necu da komentarisem ...preskupa je kao i sve drugo na Kopu.
Masa
09.01.2018 | 15:41


Da li radi Ski bus i da li je pouzdan, posto cu biti sa decom u Vikend naselju?
Daxi (iOS)
01.01.2018 | 17:13


ski bus nije bio pouzdan prevoz prosle ski sezone cak ni u periodu rada zicara ... Probali smrzli se cekajuci i odustali ... Bas me zanima kako ce funkcionisati ove sezone
Obesmisao
20.02.2017 | 18:02


Sve se obesmisli! Umesto da se naprave stajališta, da se tačno obeleže u koliko sati sa kog stajališta kreće autobus odmah su skratili polaske na 6 dnevno! Pa naravno da u početku neće biti dovoljno turista za vožnju ali to je ulog za budućnost. Svi bi odmah da zarade maksimalno. Imam osećaj da će ova lepa priča vrlo brzo da umre jer je vode nestručni ljudi.
Stevs (iOS)
20.02.2017 | 15:47


Karta do Raške je 200 dinara.
Pitanje
20.02.2017 | 12:25


Zasto ne ubacite i dva vecernja termina, prvo zbog turista koji zele da odu na nocno skijanje , a drugo zbog onih koji zele da prosetaju i popiju pice u centru. To ne mora da bude na svakih pola sata , neka bude 2 linije na razmaku od sat i po vremena. Verujem da ce se mnogi uklopiti.
Miki (Android)
19.02.2017 | 13:42


Koliko je karta iz Raske?
cooi (Android)
19.02.2017 | 13:14


U Francuskim ski centrima cena karte za autobus je uračunata u cenu skipass-a, i voze do kasno u noć na svakih 15 min, a posle 12h na pola sata. Cena skipass-a je 250€, ali ti daju 250 km vrhunskih staza, a kod nas 110€ i 55km staza od kojih 10km nikad ne rade, sve je jasno!!!
P.S. Poslati ceo menadzment Skijališta Srbije u Francusku, čisto da vide!!!
Gri (Android)
19.02.2017 | 11:18


Cena od 150 din je prevelika, pogotovu kada su u pitanju porodice, jer za tu cenu vozi te taxi. Dodje po tebe i ostavite gde pozelis. Moja preporuka vlasniku ski busa: SMANJI CENU KARTE.
Napišite komentar (13)
busy
 
Lokacija:

Vrsta smeštaja (233):

Broj osoba:

Datum dolaska:

Datum odlaska:
Hotel Putnik
21.09.2018. 11:14 temp. Sunčana dol. temp. JAT vetar vlažnost sneg
Pretežno oblačno 15°C 9°C 2  m/s (SSW) 59% 0cm
Pretežno oblačno sub.osećaj
15°C
temp. Pančić
11.2°C
2 m/s
(SSW)
pritisak 833.3 hPa staze
0 cm
Live Web kamera sa Kopaonika Cosecha
Kopaonik WebCAM arhiva
Ne Sunčana dolina
Ne Malo jezero
Da Krst
Da Pančićev vrh
Ne Duboka 1
Ne Karaman greben
Ne Mali karaman
Ne Mali karaman A
Ne Marine vode
Ne Karaman
Ne Jaram
Ne Gobelja relej
Ne Gobelja
Ne Kneževske bare
Ne Bela reka I
Ne Bela reka II
Ne Ledenice
Ne Gvozdac
Ne Duboka 2
Ne Krčmar
Ne Mašinac
Ne Vučak 1
Ne Vučak 2
Ne Traka
Apartman "Matrix"
Odlicna lokacija apartmana nas je opredelila za smestaj, ali je opremljenost, urednost, i funkcionalnost ono sto doprino...

U planu nova staza na lokaciji Duboka 2
Kako je krenulo biče i fudbalskog stadiona na Kopaoniku . Predlog,izgraditi infrastrukturu otpadnih voda ,stopirati izg...

Uklonjeni ski lift Ledenice seli na lokaciju prema...
Zagadjene kaptaže za vodu u vikend naselju......!?....,nemoguče ,.Ilegalna gradnja u vikend naselju.....!?,bravo. Kalu...

SKI kamere
Opa sprema se opasno zahladjenje i sneg. Uh ala ce biti skijanje na Krstu dva tri dana kada se pokrije staza snegom cool H...

U planu nova staza na lokaciji Duboka 2
Cetvorosed na beloj reci, osnezavanje I nove staze ka beloj reci. Utopija od strane SS

SKI kamere
Ima li skijaša na vešatačkoj stazi? Često uključim ski kamere (Pančić exspress) ali ih nešto ne vidim. Da nije t...

Prodaja apartmana - Konačište "Župa"
Postovani,zainteresovan sam za kupovinu apartmana do 40 kv?Da li ima jos u ponudi, i cena po kvadratu? Unapred hvala,Ne...

Uklonjeni ski lift Ledenice seli na lokaciju prema...
Greška,greška,greška....,kako doči do vrha Treske iz ostalih delova vikend naselja,onim prc putem od početka Treske...

SKI kamere
Nemanja kop ... Hvala Vam na odgovoru. Pozdrav

Ski pass
Hoce li i ove godine Skijalista Srbije dati popust za rane uplate kao zadnjih godina? Mislim da je bilo od 1.-15. novemb...

SKI kamere
Sim .. ne placa se parking

SKI kamere
Da li se placa parking kod Jat-a (pogled sa prve kamere), u ovom periodu pre zimse sezone? Unapred zahvalan na odgovoru.

U planu nova staza na lokaciji Duboka 2
Lepa ce ovo biti staza. Bice problem samo sa jugom. Sreca pa ide kroz sumu pa ce se sneg duze zadrzavati. Svi znamo da j...

Konačište "Župa"
Postovani Milane, u trazenom terminu imamo slobodnih kapaciteta. Posaljite nam upit na e-mail adresu apartmanizupa@gmai...

Prodaja apartmana - Konačište "Župa"
@freerider Imao si loseg agenta (ili notara-ako je tada to postojalo).

SKI kamere
@freerider Hvala smiley

SKI kamere
Bio od petka do sad, gradi se sve zivo rade pun gas i nedeljom , krst nisam probao video sam 2-3 da voze i deluje malo t...

U planu nova staza na lokaciji Duboka 2
Super je sto se prave staze, ali treba smisliti nacin da se rastereti taj deo skijalista. Ponovo ce onaj donji deo biti...

SKI kamere
@dejan2478: gradnja sidra na toj lokaciji je zapoceta, evo i fotografije: https://bit.ly/2MBkTh8

Otvorena letnja staza za skijanje na Kopaoniku (FO...
@SKIJAM PO SNEGU: nema neke logike komentarisati nesto sto niste probali, a ni ne zelite. Probajte pa komentarisite, ne...