Kopaonik

InfoKOP

Kraljevi Čardaci Kopaonik - 2019
Apartmani Lazic u centru Kopaonika
English
ZONED
MM SKI ŠKOLA
MK Mountain Resort Kopaonik
Agencija Supernova Travel Vila Jezero
 
SKI BUS Kopaonik 2018/2019: Radno vreme i stajališta
30.11.2018 | 00:00 -> 01.12.2018 | 03:01
U predstojećoj sezoni 2018/2019., kopaonička gradska autobuska ski linija startovaće sa radom 1. decembra 2018. godine i prevoziće putnike do prve polovine aprila meseca. U funkciji su dva niskopodna autobusa kapaciteta 102 mesta koji saobraćaju na relaciji od hotela "Milmari" do Konaka "Sunčani vrhovi". Trenutno postoji 8 polazaka i ukupno 9 stanica. Od prošle ski sezone može se kupiti karta u jednom pravcu, povratna karta, trodnevna, petodnevna i sezonska autobuska karta. Autobuski prevoz vrši Monto Kop d.o.o Raška, a prodajna mesta su Milmari agencija u Konacima, vila "Milmari" i hotel "Milmari Resort". 

Stajališta Red vožnje | Polasci
Hotel "Milmari" 8:30 9:30 10:30 11:30 13:30 14:30 15:30 16:30
Kraljevi Čardaci 8:33 9:33 10:33 11:33 13:33 14:33 15:33 16:33
Čajetinska česma 8:36 9:36 10:36 11:36 13:36 14:36 15:36 16:36
Jasle/Vila Trag 8:38 9:38 10:38 11:38 13:38 14:38 15:38 16:38
Zoned 8:41 9:41 10:41 11:41 13:41 14:41 15:41 16:41
Sunčana dolina 8:45 9:45 10:45 11:45 13:45 14:45 15:45 16:45
Hotel Putnik 8:49 9:49 10:49 11:49 13:49 14:49 15:49 16:49
Olga Dedijer 8:52 9:52 10:52 11:52 13:52 14:52 15:52 16:52
Konaci 8:55 9:55 10:55 11:55 13:55 14:55 15:55 16:55

Stajališta Red vožnje | Odlasci
Konaci 9:00 10:00 11:00 12:00 14:00 15:00 16:00 17:00
Olga Dedijer 9:03 10:03 11:03 11:03 14:03 15:03 16:03 17:03
Hotel Putni 9:06 10:06 11:06 12:06 14:06 15:06 16:06 17:06
Sunčana dolina 9:10 10:10 11:10 12:10 14:10 15:10 16:10 17:10
Zoned 9:14 10:14 11:14 12:14 14:14 15:14 16:14 17:14
Jasle/Vila Trag 9:17 10:17 11:17 12:17 14:17 15:17 16:17 17:17
Čajetinska česma 9:19 10:19 11:19 12:19 14:19 15:19 16:19 17:19
Kraljevi Čardaci 9:22 10:22 11:22 12:22 14:22 15:22 16:22 17:22
Hotel "Milmari" 9:25 10:25 11:25 12:25 14:25 15:25 16:25 17:25

Telefon za kontakt: +381648836106+381648836131
Cena jedne vožnje: 150 dinara
Povratna karta: 250 dinara
Trdnevna karta: 600 dinara
Petodnevna karta: 900 dinara
Sezonska karta: 12 000 dinara




Komentari (13)
lignjoslava
27.06.2018 | 14:08


Daniela, nikada nije ni postojao bus u letnjoj sezoni. Tekst se odnosio isključivo za zimsku sezonu. Za letnju sezonu nije nikoga briga, nažalost. Isto je i sa izletima, svuda se reklamiraju, ali kada ih pozovete onda kažu da je to moguće samo ukoliko imate već formiranu grupu. Nerazumljivo mi je što nemaju i polaske za Rašku, Novi Pazar, Brus. Naime, možete da odete ali da prenoćite u Raški a sutra ujutru da se vratite! Autobus postoji ujutru iz Raške, doveze ljude koji gore rade, i vrati ih oko 15h.
Daniela Jankovic
18.06.2018 | 12:47


Upravo sam proverila prevoz u letnjem periodu na gore navedeni telefon. Uopste nema prevoza na Kopaoniku u letnjoj sezoni! Dakle ko planira da odseda van centra mora imati sopstveni prevoz ili biti spreman na dugo pesacenje od vikend naselja do centra! Kakva je ovo promocija letnjeg turizma na Kopaoniku?
branislavbns
14.01.2018 | 10:50


@ Dr....ugi

Skijališta Srbije nemaju veze sa organizacijom Skibus-a.
Njega je organizovala firma registrovana u Raškoj. Ime firme ja na samom busu pa pročitajte.
MrBućo (iOS)
14.01.2018 | 10:30


@Dr...ugi:
Razlog je toliko glup, da vredja normalnu inteligenciju. Naime, na Jarmu se graniče SO Raška i SO Kruševac, pa jedni drugima (neće da) ulaze u nadležnost. Srpska posla! smilies/sad.gif((
To sam čuo prošle godine kad smo
bili smešteni u Srebrncu jer smo imali “situaciju”.Jedan dan smo ostali na Jarmu, pokvario se tanjir u 14h...ne mozemo da se vratimo na Gobelje, SkiBus okrece ispred nas, a mi zovemo taxi!
Dr....ugi (Android)
13.01.2018 | 15:58


Oni iz skijalista i zimuju u Francuskoj....ali odande se primenjuje politika zaradi a da ne das nista. Pa zar nije logicno da taj bus ide do Srebrnca i nazad, mislim meni je logicno jer se skijaliste proteze sve do tog hotela i Gobelje. O ceni karte necu da komentarisem ...preskupa je kao i sve drugo na Kopu.
Masa
09.01.2018 | 15:41


Da li radi Ski bus i da li je pouzdan, posto cu biti sa decom u Vikend naselju?
Daxi (iOS)
01.01.2018 | 17:13


ski bus nije bio pouzdan prevoz prosle ski sezone cak ni u periodu rada zicara ... Probali smrzli se cekajuci i odustali ... Bas me zanima kako ce funkcionisati ove sezone
Obesmisao
20.02.2017 | 18:02


Sve se obesmisli! Umesto da se naprave stajališta, da se tačno obeleže u koliko sati sa kog stajališta kreće autobus odmah su skratili polaske na 6 dnevno! Pa naravno da u početku neće biti dovoljno turista za vožnju ali to je ulog za budućnost. Svi bi odmah da zarade maksimalno. Imam osećaj da će ova lepa priča vrlo brzo da umre jer je vode nestručni ljudi.
Stevs (iOS)
20.02.2017 | 15:47


Karta do Raške je 200 dinara.
Pitanje
20.02.2017 | 12:25


Zasto ne ubacite i dva vecernja termina, prvo zbog turista koji zele da odu na nocno skijanje , a drugo zbog onih koji zele da prosetaju i popiju pice u centru. To ne mora da bude na svakih pola sata , neka bude 2 linije na razmaku od sat i po vremena. Verujem da ce se mnogi uklopiti.
Miki (Android)
19.02.2017 | 13:42


Koliko je karta iz Raske?
cooi (Android)
19.02.2017 | 13:14


U Francuskim ski centrima cena karte za autobus je uračunata u cenu skipass-a, i voze do kasno u noć na svakih 15 min, a posle 12h na pola sata. Cena skipass-a je 250€, ali ti daju 250 km vrhunskih staza, a kod nas 110€ i 55km staza od kojih 10km nikad ne rade, sve je jasno!!!
P.S. Poslati ceo menadzment Skijališta Srbije u Francusku, čisto da vide!!!
Gri (Android)
19.02.2017 | 11:18


Cena od 150 din je prevelika, pogotovu kada su u pitanju porodice, jer za tu cenu vozi te taxi. Dodje po tebe i ostavite gde pozelis. Moja preporuka vlasniku ski busa: SMANJI CENU KARTE.
Napišite komentar (13)
busy
 
Lokacija:

Vrsta smeštaja (573):

Broj osoba:

Datum dolaska:

Datum odlaska:
Hotel Putnik
19.01.2019. 03:14 temp. Sunčana dol. temp. JAT vetar vlažnost sneg
Magla -3°C -3°C 1  m/s (SSW) 100% 91cm
Magla sub.osećaj
-6°C
temp. Pančić
-6.7°C
1 m/s
(SSW)
pritisak 824.1 hPa staze
10-50 cm
Live Web kamera sa Kopaonika Brzeće centar
Kopaonik WebCAM arhiva
Sunčana dolina
Malo jezero
Krst
Pančićev vrh
Duboka 1
Karaman greben
Mali karaman
Mali karaman A
Marine vode
Karaman
Jaram
Gobelja relej
Gobelja
Kneževske bare
Bela reka I
Bela reka II
Gvozdac
Duboka 2
Krčmar
Mašinac
Vučak 2
Traka Jaram
Noćna M.jezero
Noćna KGB
Noćna Pančić
Detaljnije >>>
INSTALACIJE SKI STAZE SKI PUTEVI
15/23 34/42 25/30
 (65.2%)  (81%)  (83.3%)
SKI kamere
@DejanVR: godisnje vinjete za NP se lepe, i za 2018 a i za 2019. Druga je stvar sto neko zloupotrebljava pa zalepi vinje...

SKI kamere
Ovaj sneg kao da je od vazduha. Juce 105cm, danas 91. Ako nastavi ovako da sleze, sledece nedelje bice 14cm. Maknite to ...

SKI kamere
Svake godine ista priča,bla,bla,bla,kako li smo isli pre na Kop dok nije bilo ovog portala i interneta,kojim putnim pra...

SKI kamere
I preko Brzeca je put sa ugazenim snegom i može opušteno da se vozi sa dobrim gumama

SKI kamere
Nemanja kop, ja nisam kupovao vinjetu, uzimao sam na zajam. Procitaj na linku u nastavku kako se vadi vinjeta: https...

SKI kamere
Apsolutno se slažem, to je još jedan dobar primer mana Kopaonika ps.sto se tiče jarma dosta ljudi se spusti i dodj...

I piloti Vojske Srbije uživali na nebu iznad Kopa...
Bilo je divno videti ih kako se igraju u paru iznad Kopaonika.

SKI kamere
@ Veliki Vladimir Zasto stavljati 4-sed na Marine vode ? Pogledaj detaljnije specifikaciju staze Marine vode ? Ta staz...

SKI kamere
Pozdrav,jel neko isao na nocno sankanje?Kako to sve funkcionise??

SKI kamere
Danas hladnije, duvao je vetar i iz tog razloga pojedine zicare nisu radile.Ovogodisnji utisak je da ima jako puno stran...

SKI kamere
Preko Rudnice put suv.Preko Josanicke ima ugazenog snega ali moze bez lanaca(sa dobrim gumama).Preko Brzeca lose

SKI kamere
zamislite da nema objekata u centru...Staze bi se spustale do 1200m.Snega ima

SKI kamere
Dejan vr , a ko ti izdaje vinjetu taj na kucici, ili moras gore do kancelarije

SKI kamere
stvarno je sramno da nam skijalista srbije pogase pola zica jel je navodno vetar kao da smo svi imbecili i ne osecamo ve...

I piloti Vojske Srbije uživali na nebu iznad Kopa...
Dobro da tebe nisu prebrisali '99

SKI kamere
Kliker-np, Malo si me zbunio. Kad kažeš Rudnice, misliš preko Raške, pa se skrece levo i pocinje uspon za Kop. Tim p...

I piloti Vojske Srbije uživali na nebu iznad Kopa...
Pa na snimku cheesy

SKI kamere
Nemam info za ski školu. To mi sledi tek za koju godinu smiley Nešto sam se raspitivao i do sada dobio pozitivan komentar ...

SKI kamere
@Milos, Nadam se da ne pustaju bez montiranih lanaca ako je na kolovozu ugazen sneg. Po ugazenom snegu lanci su zakon! J...

SKI kamere
@Mara Nismo imali polupansion uplacen. Ne znam stvarno. Pozzpet