Kopaonik

InfoKOP

Kraljevi Čardaci Kopaonik - 2019
Apartmani Župa
English
ZONED
Vila Nika
Hotel Angella Kopaonik
Hotel Junior Vila Jezero
 
SKI BUS Kopaonik 2018/2019: Radno vreme i stajališta
30.11.2018 | 00:00 -> 05.03.2019 | 13:41
U predstojećoj sezoni 2018/2019., kopaonička gradska autobuska ski linija startovaće sa radom 1. decembra 2018. godine i prevoziće putnike do prve polovine aprila meseca. U funkciji su dva niskopodna autobusa kapaciteta 102 mesta koji saobraćaju na relaciji od hotela "Milmari" do Konaka "Sunčani vrhovi". Trenutno postoji 8 polazaka i ukupno 9 stanica. Od prošle ski sezone može se kupiti karta u jednom pravcu, povratna karta, trodnevna, petodnevna i sezonska autobuska karta. Autobuski prevoz vrši Monto Kop d.o.o Raška, a karte su kupuju direktno u autobusu.

Stajališta Red vožnje | Polasci
Hotel "Milmari" 8:30 9:30 10:30 11:30 13:30 14:30 15:30 16:30
Kraljevi Čardaci 8:33 9:33 10:33 11:33 13:33 14:33 15:33 16:33
Čajetinska česma 8:36 9:36 10:36 11:36 13:36 14:36 15:36 16:36
Jasle/Vila Trag 8:38 9:38 10:38 11:38 13:38 14:38 15:38 16:38
Zoned 8:41 9:41 10:41 11:41 13:41 14:41 15:41 16:41
Sunčana dolina 8:45 9:45 10:45 11:45 13:45 14:45 15:45 16:45
Hotel Putnik 8:49 9:49 10:49 11:49 13:49 14:49 15:49 16:49
Olga Dedijer 8:52 9:52 10:52 11:52 13:52 14:52 15:52 16:52
Konaci 8:55 9:55 10:55 11:55 13:55 14:55 15:55 16:55

Stajališta Red vožnje | Odlasci
Konaci 9:00 10:00 11:00 12:00 14:00 15:00 16:00 17:00
Olga Dedijer 9:03 10:03 11:03 11:03 14:03 15:03 16:03 17:03
Hotel Putni 9:06 10:06 11:06 12:06 14:06 15:06 16:06 17:06
Sunčana dolina 9:10 10:10 11:10 12:10 14:10 15:10 16:10 17:10
Zoned 9:14 10:14 11:14 12:14 14:14 15:14 16:14 17:14
Jasle/Vila Trag 9:17 10:17 11:17 12:17 14:17 15:17 16:17 17:17
Čajetinska česma 9:19 10:19 11:19 12:19 14:19 15:19 16:19 17:19
Kraljevi Čardaci 9:22 10:22 11:22 12:22 14:22 15:22 16:22 17:22
Hotel "Milmari" 9:25 10:25 11:25 12:25 14:25 15:25 16:25 17:25

Telefon za kontakt: +381648836106+381648836131
Cena jedne vožnje: 150 dinara
Povratna karta: 250 dinara
Trdnevna karta: 600 dinara
Petodnevna karta: 900 dinara
Sezonska karta: 12 000 dinara




Komentari (13)
lignjoslava
27.06.2018 | 14:08


Daniela, nikada nije ni postojao bus u letnjoj sezoni. Tekst se odnosio isključivo za zimsku sezonu. Za letnju sezonu nije nikoga briga, nažalost. Isto je i sa izletima, svuda se reklamiraju, ali kada ih pozovete onda kažu da je to moguće samo ukoliko imate već formiranu grupu. Nerazumljivo mi je što nemaju i polaske za Rašku, Novi Pazar, Brus. Naime, možete da odete ali da prenoćite u Raški a sutra ujutru da se vratite! Autobus postoji ujutru iz Raške, doveze ljude koji gore rade, i vrati ih oko 15h.
Daniela Jankovic
18.06.2018 | 12:47


Upravo sam proverila prevoz u letnjem periodu na gore navedeni telefon. Uopste nema prevoza na Kopaoniku u letnjoj sezoni! Dakle ko planira da odseda van centra mora imati sopstveni prevoz ili biti spreman na dugo pesacenje od vikend naselja do centra! Kakva je ovo promocija letnjeg turizma na Kopaoniku?
branislavbns
14.01.2018 | 10:50


@ Dr....ugi

Skijališta Srbije nemaju veze sa organizacijom Skibus-a.
Njega je organizovala firma registrovana u Raškoj. Ime firme ja na samom busu pa pročitajte.
MrBućo (iOS)
14.01.2018 | 10:30


@Dr...ugi:
Razlog je toliko glup, da vredja normalnu inteligenciju. Naime, na Jarmu se graniče SO Raška i SO Kruševac, pa jedni drugima (neće da) ulaze u nadležnost. Srpska posla! smilies/sad.gif((
To sam čuo prošle godine kad smo
bili smešteni u Srebrncu jer smo imali “situaciju”.Jedan dan smo ostali na Jarmu, pokvario se tanjir u 14h...ne mozemo da se vratimo na Gobelje, SkiBus okrece ispred nas, a mi zovemo taxi!
Dr....ugi (Android)
13.01.2018 | 15:58


Oni iz skijalista i zimuju u Francuskoj....ali odande se primenjuje politika zaradi a da ne das nista. Pa zar nije logicno da taj bus ide do Srebrnca i nazad, mislim meni je logicno jer se skijaliste proteze sve do tog hotela i Gobelje. O ceni karte necu da komentarisem ...preskupa je kao i sve drugo na Kopu.
Masa
09.01.2018 | 15:41


Da li radi Ski bus i da li je pouzdan, posto cu biti sa decom u Vikend naselju?
Daxi (iOS)
01.01.2018 | 17:13


ski bus nije bio pouzdan prevoz prosle ski sezone cak ni u periodu rada zicara ... Probali smrzli se cekajuci i odustali ... Bas me zanima kako ce funkcionisati ove sezone
Obesmisao
20.02.2017 | 18:02


Sve se obesmisli! Umesto da se naprave stajališta, da se tačno obeleže u koliko sati sa kog stajališta kreće autobus odmah su skratili polaske na 6 dnevno! Pa naravno da u početku neće biti dovoljno turista za vožnju ali to je ulog za budućnost. Svi bi odmah da zarade maksimalno. Imam osećaj da će ova lepa priča vrlo brzo da umre jer je vode nestručni ljudi.
Stevs (iOS)
20.02.2017 | 15:47


Karta do Raške je 200 dinara.
Pitanje
20.02.2017 | 12:25


Zasto ne ubacite i dva vecernja termina, prvo zbog turista koji zele da odu na nocno skijanje , a drugo zbog onih koji zele da prosetaju i popiju pice u centru. To ne mora da bude na svakih pola sata , neka bude 2 linije na razmaku od sat i po vremena. Verujem da ce se mnogi uklopiti.
Miki (Android)
19.02.2017 | 13:42


Koliko je karta iz Raske?
cooi (Android)
19.02.2017 | 13:14


U Francuskim ski centrima cena karte za autobus je uračunata u cenu skipass-a, i voze do kasno u noć na svakih 15 min, a posle 12h na pola sata. Cena skipass-a je 250€, ali ti daju 250 km vrhunskih staza, a kod nas 110€ i 55km staza od kojih 10km nikad ne rade, sve je jasno!!!
P.S. Poslati ceo menadzment Skijališta Srbije u Francusku, čisto da vide!!!
Gri (Android)
19.02.2017 | 11:18


Cena od 150 din je prevelika, pogotovu kada su u pitanju porodice, jer za tu cenu vozi te taxi. Dodje po tebe i ostavite gde pozelis. Moja preporuka vlasniku ski busa: SMANJI CENU KARTE.
Napišite komentar (13)
busy
 
Lokacija:

Vrsta smeštaja (581):

Broj osoba:

Datum dolaska:

Datum odlaska:
Hotel Putnik
21.03.2019. 14:14 Temperatura
Sunčana dol.
Temperatura
JAT
vetar vlažnost sneg
Pretežno vedro 3°C 4°C 2  m/s (S) 60% 63cm
Pretežno vedro sub.osećaj
-0°C
temp. Pančić
-1.3°C
2 m/s
(S)
pritisak 837.7 hPa staze
10-40 cm
Live Web kamera sa Kopaonika Cosecha
Kopaonik WebCAM arhiva
Sunčana dolina
Malo jezero
Krst
Pančićev vrh
Duboka 1
Karaman greben
Mali karaman
Mali karaman A
Marine vode
Karaman
Jaram
Gobelja relej
Gobelja
Kneževske bare
Bela reka I
Bela reka II
Gvozdac
Duboka 2
Krčmar
Mašinac
Vučak 2
Traka Jaram
Noćna M.jezero
Noćna KGB
Noćna Pančić
Detaljnije >>>
Statistika >>>
INSTALACIJE SKI STAZE SKI PUTEVI
18/23 25/42 27/30
 (78.3%)  (59.5%)  (90%)
SKI kamere
@surovi Znaš kako, mislim da nema šanse. Jer vidim jasno i hotel i da su stubovi postavljeni i bukvalno idu do hote...

SKI kamere
Hvala Jakove na odgovoru ali po nekim mojim informacijama polazna stanica bi trebala da krene od trafo stanice u naselju...

SKI kamere
@surovi Koliko znam, imam kuću u Treski, polazi od privatnog hotela koji je sagrađen, ajde da kažem na "vrhu" Treske...

SKI kamere
Za Stevsa imam jedno pitanja posto je upoznat sa izgradnjom sidra iz Treske tj. odakle tačno polazi novo sidro koje se ...

SKI kamere
Ljudi besmisleno je pricati o topovima u ovo doba godine,a jos veca je pricati o topovima kada ima dosta snega izvan sta...

SKI kamere
sledeca nedelja oko srede stize zahladjenje i novj sneg samo je pitanja sta skijaliste misli .?

SKI kamere
Pozdrav, moze li neko da napise kratak izvestaj o stanju staza i kolicini snega na stazama i da li ce li raditi bar pola...

SKI Info
Kakve su staze ovih dana, vredi li doci za vikend?

SKI kamere
Topove ne ukljucuju u decembru, a ne u martu.

SKI kamere
Kakav crni kraj sezone. Sledece nedelje ide sneg i debeli minus. Bice skijanja do pola aprila.

SKI kamere
Da li se ukljucuju topovi nocu i da li ce se suziti broj staza za vikend?

SKI kamere
Veoma je izvestan skori kraj još jedne skijaške sezone .... Manje više uspešna, u zavisnosti od ugla posmatranja......

SKI kamere
odgovor za fenrira: i meni je to bilo zastrašujuće to sa drvećem, pa sam pitala jednog akademika biologa i on reče d...

SKI kamere
LJUBIŠA- Mislio sam da će biti problema sa repariranjem staza a ne sa isključivanjem. Biće mesta gde će u naj...

Novo radno vreme ski centra Kopaonik je od 8 do 15...
Dvokratno radno vreme je resenje, neka rade od 8-12 h, pa onda od 15-18h ............ neko je to vec ovde pominjao ........

SKI kamere
Ko god kaze da KOP "izgleda svetski" - sigurno nije nikada izasao iz Srbije i skijao na pravom skijalistu. Steta, proveo...

SKI kamere
Poštovani Aco, grina li bi ste bili ljubazni da nam pojasnite rečenicu 'krajem sledeće nedelje mogu se očekivati probl...

SKI kamere
Bogme, kako stvari sada stoje, skijanja ce do kraja ove nedelje biti jos sigurno u sredu, cetvrtak i u petak prepodne, a...

SKI kamere
@MarkoBG grinruze,nije skupo ali Kop ima ozbiljnih problema sa manjkom vode

SKI kamere
od ponedjeljka do nedjelje je popust na ski pass 20%. Ja dolazim u petak-ponedjeljak, kako u ovoj situaciji? Dali trebam...