Kopaonik

InfoKOP

Kraljevi Čardaci Kopaonik - 2017
Apartmani Župa
English
ZONED
Novi apartmani
MK Mountain Resort Kopaonik
FOKA SPA Olga Konaci Kopaonik
 
SKI BUS Kopaonik 2017/2018: Radno vreme i stajališta
19.02.2017 | 00:54 -> 13.01.2018 | 03:00
Prva kopaonička gradska autobuska ski linija startovala je sa radom 3. februara 2017. godine. U funkciji su dva niskopodna autobusa kapaciteta 102 mesta koji saobraćaju na relaciji od hotela "Milmari" do Konaka "Sunčani vrhovi". Trenutno postoji 8 polazaka i ukupno 9 stanica. Od ove ski sezone može se kupiti karta u jednom pravcu, povratna karta, trodnevna, petodnevna i sezonska autobuska karta. Autobuski prevoz vrši "Milmari Resort", a prodajna mesta su Milmari agencija u Konacima, vila "Milmari" i hotel "Milmari Resort". 

Stajališta Red vožnje | Polasci
Hotel "Milmari" 8:30 9:30 10:30 11:30 13:30 14:30 15:30 16:30
Jolly Kop 8:30 9:30 10:30 11:30 13:30 14:30 15:30 16:30
Kraljevi Čardaci 8:35 9:35 10:35 11:35 13:35 14:35 15:35 16:35
Čajetinska česma 8:40 9:40 10:40 11:40 13:40 14:40 15:40 16:40
Vila Milmari 8:45 9:45 10:45 11:45 13:45 14:45 15:45 16:45
Hotel Zoned 8:45 9:45 10:45 11:45 13:45 14:45 15:45 16:45
Sunčana dolina 8:50 9:50 10:50 11:50 13:50 14:50 15:50 16:50
Hotel Putnik 8:55 9:55 10:55 11:55 13:55 14:55 15:55 16:55
Konaci 9:00 10:00 11:00 12:00 14:00 15:00 16:00 17:00

Stajališta Red vožnje | Odlasci
Konaci 9:00 10:00 11:00 12:00 14:00 15:00 16:00 17:00
Hotel Putnik 9:05 10:05 11:05 11:05 14:05 15:05 16:05 17:05
Sunčana dolina 9:10 10:10 11:10 12:10 14:10 15:10 16:10 17:10
Hotel Zoned 9:15 10:15 11:15 12:15 14:15 15:15 16:15 17:15
Vila Milmari 9:15 10:15 11:15 12:15 14:15 15:15 16:15 17:15
Čajetinska česma 9:20 10:20 11:20 12:20 14:20 15:20 16:20 17:20
Kraljevi Čardaci 9:25 10:25 11:25 12:25 14:25 15:25 16:25 17:25
Jolly Kop 9:30 10:30 11:30 12:30 14:30 15:30 16:30 17:30
Hotel "Milmari" 9:30 10:30 11:30 12:30 14:30 15:30 16:30 17:30

Telefon za kontakt: +381648836128+381648836120
Cena jedne vožnje: 150 dinara
Povratna karta: 250 dinara
Trdnevna karta: 600 dinara
Petodnevna karta: 900 dinara
Sezonska karta: 12 000 dinara

 



Komentari (13)
lignjoslava
27.06.2018 | 14:08


Daniela, nikada nije ni postojao bus u letnjoj sezoni. Tekst se odnosio isključivo za zimsku sezonu. Za letnju sezonu nije nikoga briga, nažalost. Isto je i sa izletima, svuda se reklamiraju, ali kada ih pozovete onda kažu da je to moguće samo ukoliko imate već formiranu grupu. Nerazumljivo mi je što nemaju i polaske za Rašku, Novi Pazar, Brus. Naime, možete da odete ali da prenoćite u Raški a sutra ujutru da se vratite! Autobus postoji ujutru iz Raške, doveze ljude koji gore rade, i vrati ih oko 15h.
Daniela Jankovic
18.06.2018 | 12:47


Upravo sam proverila prevoz u letnjem periodu na gore navedeni telefon. Uopste nema prevoza na Kopaoniku u letnjoj sezoni! Dakle ko planira da odseda van centra mora imati sopstveni prevoz ili biti spreman na dugo pesacenje od vikend naselja do centra! Kakva je ovo promocija letnjeg turizma na Kopaoniku?
branislavbns
14.01.2018 | 10:50


@ Dr....ugi

Skijališta Srbije nemaju veze sa organizacijom Skibus-a.
Njega je organizovala firma registrovana u Raškoj. Ime firme ja na samom busu pa pročitajte.
MrBućo (iOS)
14.01.2018 | 10:30


@Dr...ugi:
Razlog je toliko glup, da vredja normalnu inteligenciju. Naime, na Jarmu se graniče SO Raška i SO Kruševac, pa jedni drugima (neće da) ulaze u nadležnost. Srpska posla! smilies/sad.gif((
To sam čuo prošle godine kad smo
bili smešteni u Srebrncu jer smo imali “situaciju”.Jedan dan smo ostali na Jarmu, pokvario se tanjir u 14h...ne mozemo da se vratimo na Gobelje, SkiBus okrece ispred nas, a mi zovemo taxi!
Dr....ugi (Android)
13.01.2018 | 15:58


Oni iz skijalista i zimuju u Francuskoj....ali odande se primenjuje politika zaradi a da ne das nista. Pa zar nije logicno da taj bus ide do Srebrnca i nazad, mislim meni je logicno jer se skijaliste proteze sve do tog hotela i Gobelje. O ceni karte necu da komentarisem ...preskupa je kao i sve drugo na Kopu.
Masa
09.01.2018 | 15:41


Da li radi Ski bus i da li je pouzdan, posto cu biti sa decom u Vikend naselju?
Daxi (iOS)
01.01.2018 | 17:13


ski bus nije bio pouzdan prevoz prosle ski sezone cak ni u periodu rada zicara ... Probali smrzli se cekajuci i odustali ... Bas me zanima kako ce funkcionisati ove sezone
Obesmisao
20.02.2017 | 18:02


Sve se obesmisli! Umesto da se naprave stajališta, da se tačno obeleže u koliko sati sa kog stajališta kreće autobus odmah su skratili polaske na 6 dnevno! Pa naravno da u početku neće biti dovoljno turista za vožnju ali to je ulog za budućnost. Svi bi odmah da zarade maksimalno. Imam osećaj da će ova lepa priča vrlo brzo da umre jer je vode nestručni ljudi.
Stevs (iOS)
20.02.2017 | 15:47


Karta do Raške je 200 dinara.
Pitanje
20.02.2017 | 12:25


Zasto ne ubacite i dva vecernja termina, prvo zbog turista koji zele da odu na nocno skijanje , a drugo zbog onih koji zele da prosetaju i popiju pice u centru. To ne mora da bude na svakih pola sata , neka bude 2 linije na razmaku od sat i po vremena. Verujem da ce se mnogi uklopiti.
Miki (Android)
19.02.2017 | 13:42


Koliko je karta iz Raske?
cooi (Android)
19.02.2017 | 13:14


U Francuskim ski centrima cena karte za autobus je uračunata u cenu skipass-a, i voze do kasno u noć na svakih 15 min, a posle 12h na pola sata. Cena skipass-a je 250€, ali ti daju 250 km vrhunskih staza, a kod nas 110€ i 55km staza od kojih 10km nikad ne rade, sve je jasno!!!
P.S. Poslati ceo menadzment Skijališta Srbije u Francusku, čisto da vide!!!
Gri (Android)
19.02.2017 | 11:18


Cena od 150 din je prevelika, pogotovu kada su u pitanju porodice, jer za tu cenu vozi te taxi. Dodje po tebe i ostavite gde pozelis. Moja preporuka vlasniku ski busa: SMANJI CENU KARTE.
Napišite komentar (13)
busy
 
Lokacija:

Vrsta smeštaja (241):

Broj osoba:

Datum dolaska:

Datum odlaska:
Hotel Putnik
16.07.2018. 20:14 temp. Sunčana dol. temp. JAT vetar vlažnost sneg
Pretežno oblačno 12°C 6°C 2  m/s (W) 100% 0cm
Pretežno oblačno sub.osećaj
14°C
temp. Pančić
n/a°C
2 m/s
(W)
pritisak 829.3 hPa staze
0 cm
JAT APARTMANI Kopaonik
Live Web kamera sa Kopaonika
Kopaonik WebCAM
Radno leto: Skijanje i leti i zimi
Sve je to lepo i treba da napreduje Kopaonik iz godine u godinu, ali opet fali ta gondola iz Vikend naselja, jer je sve ...

SKI kamere
Molimo da se javi čovek koji je 11.7.2018. godine na Srebrncu na Kopaoniku pomogao dvema devojkama da pobegu od agresiv...

Građevinski radovi 2018. godine na Kopaoniku (FOT...
A na vrhu? To niko ne pominje, jer ima svima mobilne da nam pouzimaju....

Ski bife "Skituljko"
Jedva čekam!

Ski bife "Skituljko"
Super, ja dolazim dan ranije..

Ski bife "Skituljko"
pocinjemo sa radom oko 25. 07,cim dodjemo sa odmora! (put oko sveta)

Ski bife "Skituljko"
Skituljko ce raditi od 25.07 , bice i pite od borovnica.Pozdrav vidimo se uskoro .

Ski bife "Skituljko"
Hoćete li raditi i ovog leta? Uželeo sam se pite sa borovnicamasmiley

Počeli radovi na izgradnji garaže u Ski centru K...
Stvarno ljudi ne izmisljajte gluposti kako bi trebala da izgleda garaza. Otidjite u bilo koji ski centar u Austriji i I...

Kozje Stene
predivan predeo, treba videti i uzivati.

Aktivni odmor na Kopaoniku: Jahanje konja
Postovani, Planiram odmor od 5 dana na Kopaoniku, od 11-16.jula.2018, pa bih zelela da rezervisem jahanje, mozete mi r...

Počeli radovi na izgradnji garaže u Ski centru K...
Cist bezobrazluk...ograda je postavljena na samu stazu koja vodi do Markovog kamena...Ministre, da li mislite da smo pti...

Počeli radovi na izgradnji garaže u Ski centru K...
Gondola je potrebna, ne garaža... Na Kop idemo da bismo izašli iz gradske sredine, a sad je i Kop postao grad, more be...

Građevinski radovi 2018. godine na Kopaoniku (FOT...
Stanje na Kopaoniku je slika i prilika naseg drustva..ovome vise nema pomoci, dzabe razglabamo..

Građevinski radovi 2018. godine na Kopaoniku (FOT...
Prodjoh Kopaonikom pre par dana, radi se i gradi ali ne mogu da ne primetim monopol nekih firmi tj jedne

Počeli radovi na izgradnji garaže u Ski centru K...
U redu što je konstrukcija garaže od čelika i betona ali zašto se oblaže ovim metalnim rešetkama? Evo sad se prose...

SKI BUS Kopaonik 2017/2018: Radno vreme i stajali...
Daniela, nikada nije ni postojao bus u letnjoj sezoni. Tekst se odnosio isključivo za zimsku sezonu. Za letnju sezonu n...

Počeli radovi na izgradnji garaže u Ski centru K...
Steta sto nije veca. Bar da ima jos dva sprata.

Počeli radovi na izgradnji garaže u Ski centru K...
Nisam neposredno zainteresovan za garazu, ali cestitam inicijatorima i investitorima na ovom neophodnom objektu. To ce b...

SKI kamere
Sta se desava sa kruznim tokom koji su obecali kod Jat-ovih apartmana..Treba da naprave pesacke staze i da se obeleza sa...