Kopaonik

InfoKOP

Kraljevi Čardaci Kopaonik - 2017
Apartmani Župa
English
ZONED
Vila Nika
MK Mountain Resort Kopaonik
Filip Travel Olga Konaci Kopaonik
 
SKI BUS Kopaonik 2017/2018: Radno vreme i stajališta Štampaj
19.02.2017 | 00:54 -> 13.01.2018 | 03:00
Prva kopaonička gradska autobuska ski linija startovala je sa radom 3. februara 2017. godine. U funkciji su dva niskopodna autobusa kapaciteta 102 mesta koji saobraćaju na relaciji od hotela "Milmari" do Konaka "Sunčani vrhovi". Trenutno postoji 8 polazaka i ukupno 9 stanica. Od ove ski sezone može se kupiti karta u jednom pravcu, povratna karta, trodnevna, petodnevna i sezonska autobuska karta. Autobuski prevoz vrši "Milmari Resort", a prodajna mesta su Milmari agencija u Konacima, vila "Milmari" i hotel "Milmari Resort". 

Stajališta Red vožnje | Polasci
Hotel "Milmari" 8:30 9:30 10:30 11:30 13:30 14:30 15:30 16:30
Jolly Kop 8:30 9:30 10:30 11:30 13:30 14:30 15:30 16:30
Kraljevi Čardaci 8:35 9:35 10:35 11:35 13:35 14:35 15:35 16:35
Čajetinska česma 8:40 9:40 10:40 11:40 13:40 14:40 15:40 16:40
Vila Milmari 8:45 9:45 10:45 11:45 13:45 14:45 15:45 16:45
Hotel Zoned 8:45 9:45 10:45 11:45 13:45 14:45 15:45 16:45
Sunčana dolina 8:50 9:50 10:50 11:50 13:50 14:50 15:50 16:50
Hotel Putnik 8:55 9:55 10:55 11:55 13:55 14:55 15:55 16:55
Konaci 9:00 10:00 11:00 12:00 14:00 15:00 16:00 17:00

Stajališta Red vožnje | Odlasci
Konaci 9:00 10:00 11:00 12:00 14:00 15:00 16:00 17:00
Hotel Putnik 9:05 10:05 11:05 11:05 14:05 15:05 16:05 17:05
Sunčana dolina 9:10 10:10 11:10 12:10 14:10 15:10 16:10 17:10
Hotel Zoned 9:15 10:15 11:15 12:15 14:15 15:15 16:15 17:15
Vila Milmari 9:15 10:15 11:15 12:15 14:15 15:15 16:15 17:15
Čajetinska česma 9:20 10:20 11:20 12:20 14:20 15:20 16:20 17:20
Kraljevi Čardaci 9:25 10:25 11:25 12:25 14:25 15:25 16:25 17:25
Jolly Kop 9:30 10:30 11:30 12:30 14:30 15:30 16:30 17:30
Hotel "Milmari" 9:30 10:30 11:30 12:30 14:30 15:30 16:30 17:30

Telefon za kontakt: +381648836128+381648836120
Cena jedne vožnje: 150 dinara
Povratna karta: 250 dinara
Trdnevna karta: 600 dinara
Petodnevna karta: 900 dinara
Sezonska karta: 12 000 dinara

 



Komentari (11)Add Comment
branislavbns
14.01.2018 | 10:50


@ Dr....ugi

Skijališta Srbije nemaju veze sa organizacijom Skibus-a.
Njega je organizovala firma registrovana u Raškoj. Ime firme ja na samom busu pa pročitajte.
MrBućo(iOS)
14.01.2018 | 10:30


@Dr...ugi:
Razlog je toliko glup, da vredja normalnu inteligenciju. Naime, na Jarmu se graniče SO Raška i SO Kruševac, pa jedni drugima (neće da) ulaze u nadležnost. Srpska posla! smilies/sad.gif((
To sam čuo prošle godine kad smo
bili smešteni u Srebrncu jer smo imali “situaciju”.Jedan dan smo ostali na Jarmu, pokvario se tanjir u 14h...ne mozemo da se vratimo na Gobelje, SkiBus okrece ispred nas, a mi zovemo taxi!
Dr....ugi(Andro
13.01.2018 | 15:58


Oni iz skijalista i zimuju u Francuskoj....ali odande se primenjuje politika zaradi a da ne das nista. Pa zar nije logicno da taj bus ide do Srebrnca i nazad, mislim meni je logicno jer se skijaliste proteze sve do tog hotela i Gobelje. O ceni karte necu da komentarisem ...preskupa je kao i sve drugo na Kopu.
Da li radi Ski bus i da li je pouzdan, posto cu biti sa decom u Vikend naselju?
Daxi(iOS)
01.01.2018 | 17:13


ski bus nije bio pouzdan prevoz prosle ski sezone cak ni u periodu rada zicara ... Probali smrzli se cekajuci i odustali ... Bas me zanima kako ce funkcionisati ove sezone
Obesmisao
20.02.2017 | 18:02


Sve se obesmisli! Umesto da se naprave stajališta, da se tačno obeleže u koliko sati sa kog stajališta kreće autobus odmah su skratili polaske na 6 dnevno! Pa naravno da u početku neće biti dovoljno turista za vožnju ali to je ulog za budućnost. Svi bi odmah da zarade maksimalno. Imam osećaj da će ova lepa priča vrlo brzo da umre jer je vode nestručni ljudi.
Stevs(iOS)
20.02.2017 | 15:47


Karta do Raške je 200 dinara.
Zasto ne ubacite i dva vecernja termina, prvo zbog turista koji zele da odu na nocno skijanje , a drugo zbog onih koji zele da prosetaju i popiju pice u centru. To ne mora da bude na svakih pola sata , neka bude 2 linije na razmaku od sat i po vremena. Verujem da ce se mnogi uklopiti.
Miki(Android)
19.02.2017 | 13:42


Koliko je karta iz Raske?
cooi(Android)
19.02.2017 | 13:14


U Francuskim ski centrima cena karte za autobus je uračunata u cenu skipass-a, i voze do kasno u noć na svakih 15 min, a posle 12h na pola sata. Cena skipass-a je 250€, ali ti daju 250 km vrhunskih staza, a kod nas 110€ i 55km staza od kojih 10km nikad ne rade, sve je jasno!!!
P.S. Poslati ceo menadzment Skijališta Srbije u Francusku, čisto da vide!!!
Gri(Android)
19.02.2017 | 11:18


Cena od 150 din je prevelika, pogotovu kada su u pitanju porodice, jer za tu cenu vozi te taxi. Dodje po tebe i ostavite gde pozelis. Moja preporuka vlasniku ski busa: SMANJI CENU KARTE.
Napišite komentar

busy
 

Smeštaj

Lokacija (3):

Vrsta smeštaja (240):

Broj osoba:

Datum dolaska:
Datum odlaska:


Sadržaji smeštaja:
WIFI 211
Parking 181
Garaža 13
Fitness 43
SPA&Wellness 59
Bazen 43
Kućni ljubimci 50
Restoran 117
TV 231
Kablovska TV 215
Veš mašina 31
Kuhinja 229
Frižider 220
Sef 23
Ski boks 189
Pogled 137
Kongresni centar 12
Hotel Putnik



18.02.2018. u 22:14 Sunčana Pančić vetar vlažnost sneg
Slab sneg -5 °C -11.9°C 3  m/s (ENE) 100% 63cm
Slab sneg sub.osećaj -8° temp. JAT
-8.0 °C
3 m/s (ENE) pritisak 825.3 hPa staze
10-40 cm

Marketing

Cosecha
Marketing
Marketing
Marketing
Marketing
Marketing
Marketing
Marketing
Marketing
Marketing
Marketing
Marketing
Marketing
Marketing
Marketing
Marketing
Marketing
Marketing
Marketing
Marketing
Marketing
Marketing
Marketing
Marketing
Marketing
Marketing
Marketing
Marketing
Marketing
Marketing
Marketing
Marketing
Marketing
Marketing
Marketing
Marketing
Marketing
Marketing
Marketing
Marketing
Marketing
Marketing
Marketing
Marketing
Marketing
Marketing
Marketing
Marketing
Marketing
Marketing
Marketing
Marketing
Marketing

Prognoza

18.02.Sneg-3 / -1
Sneg
19.02.Sneg-4 / -2
Sneg
20.02.Sneg-3 / -0
Sneg
21.02.Sneg-5 / -0
Sneg
22.02.Oblačno i suvo-4 / -0
Oblačno i suvo

Zapratite nas

Kop Webcam

Live Web kamera sa Kopaonika
WebCam arhiva:

Rad skijališta - SKi info

instalacije staze putevi
22/25 33/38 24/30
 (88%)  (86.8%)  (80%)
Da Sunčana dolina
Da Malo jezero
Da Krst
Da Pančićev vrh
Da Duboka 1
Da Karaman greben
Da Mali karaman
Da Mali karaman A
Da Marine vode
Da Karaman
Da Jaram
Da Gobelja relej
Da Gobelja
Da Kneževske bare
Ne Bela reka I
Ne Bela reka II
Ne Ledenice
Da Gvozdac
Da Duboka 2
Da Krčmar
Da Mašinac
Da Vučak 1
Da Vučak 2
Da Traka

Ski pass kalkulator

Deca: od: kol:
Odrasli: od: kol:
Seniori: od: kol:

Video dana

Komentari


SKI kamere
Koristio traku i stvarno je sjajna za ispravljanje tehnike, svaku gresku osetis a i isprave te odmah tako da je efikasni...

SKI kamere
Neko je pomenuo traku za vežbanje skijanja.Dobra stvar.Ali bio sam u teretanama na Kopaoniku i ima sve samo nema sprava...

Apartman "Dragana"
Super smestaj! Cisto, uredno. Opremljeno sa ukusom smiley sugurno cemo se vratiti! Preporucujemo smiley

SKI kamere
Kamera na ski bifeu Skituljko je otišla u večna lovišta. Naručena je nova kamera od 4MPx 2.8 mm do 12 mm @ ƒ/1.4 i ...

SKI kamere
Kamera kod Skituljka ne radi jer je otišao stujni relej od 24v koji je teže naći. Svakako će to biti popravljeno. ...

SKI kamere
Ana start, traka je odlicna stvar. I za sam pocetak i za ispravljanje tehnike. 2- 3 casa daje odlicne rezultate

SKI kamere
@Aco Cacak: Kakvi su izgledi za vreme od 26.02 do 04.03, prema trenutnoj prognozi bice debeli minus i sneg?

SKI kamere
Ne znam dal je ovo pravo mesto ali me zanima da li neko ima iskustva tj.da li je neko vezbao na pokretnoj skijaskoj trac...

SKI kamere
Pozdrav ljudi, da li ima neko ko trazi drustvo za smestaj? Polazak okvirno oko 10. marta smiley

SKI kamere
trevis i dusane...kop ima 3 stazesmiley krvavec je odlicno vikend skijanje kao i kranjska gora i kop

SKI kamere
Prikaz kamere kod Skituljka je najlepsi kada nocu pada sneg. Steta sto ne radi.. Ajmo hejteri opet lepite minuse, izbaci...

SKI kamere
BozaSki@ Kada vec pominjes olimpijske planine, treba probati Bjelasnicu koja je od Sarajeva isto udaljena kao Jahorina ...

SKI kamere
Jel ima još neko ovde da ga iritira ovca kamera kod Skituljka? Još neko je pre nedelju dana zamolio da se skloni slika...

SKI kamere
MARIJAN To je vec druga prica. Ti znaci imas oko 7-8 skijaskih dana..sto je normalno da si pocetnik. Samo nastavi da sk...

SKI kamere
BORA- Sasvim je sigurno da će do kraja naredne sedmice pasti barem 20cm snega.smiley

SKI kamere
@Marijan Staze na Staroj Planini oko gondole su prilicno kratke, jedna plava i dve crvene. Plava je kao Karaman Greben c...

SKI kamere
Za Kiler np Prosto pokušavam da budem realan ka sebi,najlakse je reci da sam prof.a to nema veze sa istinom,prvu se...

SKI kamere
@Bora(Android): Boro, svi smeštajni kapaciteti imaju poseban softwer u kome unose svoju raspoloživost. Još uvek se p...

SKI kamere
@Sale Sami Slovenci kažu da je Kop bolji, više njih potvrdilo. Sada nema gužve (nemaju državni praznik) ali zna da...

Svake godine sve veći broj skijaša na Kopaoniku ...
A mi skijaši i borderi apelujemo da više ne "izdajete građevinske dozvole" za gradnju i povećavate smeštajne kapaci...