Kopaonik

InfoKOP

Kraljevi Čardaci Kopaonik - 2017
Apartmani Župa
English
ZONED
Odeon Travel
MK Mountain Resort Kopaonik
FOKA SPA Vila Jezero
 
SKI BUS Kopaonik 2017/2018: Radno vreme i stajališta
19.02.2017 | 00:54 -> 13.01.2018 | 03:00
Prva kopaonička gradska autobuska ski linija startovala je sa radom 3. februara 2017. godine. U funkciji su dva niskopodna autobusa kapaciteta 102 mesta koji saobraćaju na relaciji od hotela "Milmari" do Konaka "Sunčani vrhovi". Trenutno postoji 8 polazaka i ukupno 9 stanica. Od ove ski sezone može se kupiti karta u jednom pravcu, povratna karta, trodnevna, petodnevna i sezonska autobuska karta. Autobuski prevoz vrši "Milmari Resort", a prodajna mesta su Milmari agencija u Konacima, vila "Milmari" i hotel "Milmari Resort". 

Stajališta Red vožnje | Polasci
Hotel "Milmari" 8:30 9:30 10:30 11:30 13:30 14:30 15:30 16:30
Jolly Kop 8:30 9:30 10:30 11:30 13:30 14:30 15:30 16:30
Kraljevi Čardaci 8:35 9:35 10:35 11:35 13:35 14:35 15:35 16:35
Čajetinska česma 8:40 9:40 10:40 11:40 13:40 14:40 15:40 16:40
Vila Milmari 8:45 9:45 10:45 11:45 13:45 14:45 15:45 16:45
Hotel Zoned 8:45 9:45 10:45 11:45 13:45 14:45 15:45 16:45
Sunčana dolina 8:50 9:50 10:50 11:50 13:50 14:50 15:50 16:50
Hotel Putnik 8:55 9:55 10:55 11:55 13:55 14:55 15:55 16:55
Konaci 9:00 10:00 11:00 12:00 14:00 15:00 16:00 17:00

Stajališta Red vožnje | Odlasci
Konaci 9:00 10:00 11:00 12:00 14:00 15:00 16:00 17:00
Hotel Putnik 9:05 10:05 11:05 11:05 14:05 15:05 16:05 17:05
Sunčana dolina 9:10 10:10 11:10 12:10 14:10 15:10 16:10 17:10
Hotel Zoned 9:15 10:15 11:15 12:15 14:15 15:15 16:15 17:15
Vila Milmari 9:15 10:15 11:15 12:15 14:15 15:15 16:15 17:15
Čajetinska česma 9:20 10:20 11:20 12:20 14:20 15:20 16:20 17:20
Kraljevi Čardaci 9:25 10:25 11:25 12:25 14:25 15:25 16:25 17:25
Jolly Kop 9:30 10:30 11:30 12:30 14:30 15:30 16:30 17:30
Hotel "Milmari" 9:30 10:30 11:30 12:30 14:30 15:30 16:30 17:30

Telefon za kontakt: +381648836128+381648836120
Cena jedne vožnje: 150 dinara
Povratna karta: 250 dinara
Trdnevna karta: 600 dinara
Petodnevna karta: 900 dinara
Sezonska karta: 12 000 dinara

 



Komentari (13)
lignjoslava
27.06.2018 | 14:08


Daniela, nikada nije ni postojao bus u letnjoj sezoni. Tekst se odnosio isključivo za zimsku sezonu. Za letnju sezonu nije nikoga briga, nažalost. Isto je i sa izletima, svuda se reklamiraju, ali kada ih pozovete onda kažu da je to moguće samo ukoliko imate već formiranu grupu. Nerazumljivo mi je što nemaju i polaske za Rašku, Novi Pazar, Brus. Naime, možete da odete ali da prenoćite u Raški a sutra ujutru da se vratite! Autobus postoji ujutru iz Raške, doveze ljude koji gore rade, i vrati ih oko 15h.
Daniela Jankovic
18.06.2018 | 12:47


Upravo sam proverila prevoz u letnjem periodu na gore navedeni telefon. Uopste nema prevoza na Kopaoniku u letnjoj sezoni! Dakle ko planira da odseda van centra mora imati sopstveni prevoz ili biti spreman na dugo pesacenje od vikend naselja do centra! Kakva je ovo promocija letnjeg turizma na Kopaoniku?
branislavbns
14.01.2018 | 10:50


@ Dr....ugi

Skijališta Srbije nemaju veze sa organizacijom Skibus-a.
Njega je organizovala firma registrovana u Raškoj. Ime firme ja na samom busu pa pročitajte.
MrBućo (iOS)
14.01.2018 | 10:30


@Dr...ugi:
Razlog je toliko glup, da vredja normalnu inteligenciju. Naime, na Jarmu se graniče SO Raška i SO Kruševac, pa jedni drugima (neće da) ulaze u nadležnost. Srpska posla! smilies/sad.gif((
To sam čuo prošle godine kad smo
bili smešteni u Srebrncu jer smo imali “situaciju”.Jedan dan smo ostali na Jarmu, pokvario se tanjir u 14h...ne mozemo da se vratimo na Gobelje, SkiBus okrece ispred nas, a mi zovemo taxi!
Dr....ugi (Android)
13.01.2018 | 15:58


Oni iz skijalista i zimuju u Francuskoj....ali odande se primenjuje politika zaradi a da ne das nista. Pa zar nije logicno da taj bus ide do Srebrnca i nazad, mislim meni je logicno jer se skijaliste proteze sve do tog hotela i Gobelje. O ceni karte necu da komentarisem ...preskupa je kao i sve drugo na Kopu.
Masa
09.01.2018 | 15:41


Da li radi Ski bus i da li je pouzdan, posto cu biti sa decom u Vikend naselju?
Daxi (iOS)
01.01.2018 | 17:13


ski bus nije bio pouzdan prevoz prosle ski sezone cak ni u periodu rada zicara ... Probali smrzli se cekajuci i odustali ... Bas me zanima kako ce funkcionisati ove sezone
Obesmisao
20.02.2017 | 18:02


Sve se obesmisli! Umesto da se naprave stajališta, da se tačno obeleže u koliko sati sa kog stajališta kreće autobus odmah su skratili polaske na 6 dnevno! Pa naravno da u početku neće biti dovoljno turista za vožnju ali to je ulog za budućnost. Svi bi odmah da zarade maksimalno. Imam osećaj da će ova lepa priča vrlo brzo da umre jer je vode nestručni ljudi.
Stevs (iOS)
20.02.2017 | 15:47


Karta do Raške je 200 dinara.
Pitanje
20.02.2017 | 12:25


Zasto ne ubacite i dva vecernja termina, prvo zbog turista koji zele da odu na nocno skijanje , a drugo zbog onih koji zele da prosetaju i popiju pice u centru. To ne mora da bude na svakih pola sata , neka bude 2 linije na razmaku od sat i po vremena. Verujem da ce se mnogi uklopiti.
Miki (Android)
19.02.2017 | 13:42


Koliko je karta iz Raske?
cooi (Android)
19.02.2017 | 13:14


U Francuskim ski centrima cena karte za autobus je uračunata u cenu skipass-a, i voze do kasno u noć na svakih 15 min, a posle 12h na pola sata. Cena skipass-a je 250€, ali ti daju 250 km vrhunskih staza, a kod nas 110€ i 55km staza od kojih 10km nikad ne rade, sve je jasno!!!
P.S. Poslati ceo menadzment Skijališta Srbije u Francusku, čisto da vide!!!
Gri (Android)
19.02.2017 | 11:18


Cena od 150 din je prevelika, pogotovu kada su u pitanju porodice, jer za tu cenu vozi te taxi. Dodje po tebe i ostavite gde pozelis. Moja preporuka vlasniku ski busa: SMANJI CENU KARTE.
Napišite komentar (13)
busy
 
Lokacija:

Vrsta smeštaja (545):

Broj osoba:

Datum dolaska:

Datum odlaska:
Hotel Putnik
18.11.2018. 15:14 temp. Sunčana dol. temp. JAT vetar vlažnost sneg
Umeren sneg -3°C -9.0°C 4  m/s (ESE) 93% 0cm
Umeren sneg sub.osećaj
-6°C
temp. Pančić
-11.8°C
4 m/s
(ESE)
pritisak 822.9 hPa staze
0 cm
Live Web kamera sa Kopaonika JAT APARTMANI Kopaonik
Kopaonik WebCAM arhiva
Sunčana dolina
Malo jezero
Krst
Pančićev vrh
Duboka 1
Karaman greben
Mali karaman
Mali karaman A
Marine vode
Karaman
Jaram
Gobelja relej
Gobelja
Kneževske bare
Bela reka I
Bela reka II
Ledenice
Gvozdac
Duboka 2
Krčmar
Mašinac
Vučak 1
Vučak 2
Traka
INSTALACIJE STAZE PUTEVI
0/25 0/38 0/30
 (0%)  (0%)  (0%)
Ski pass
Pozz,moze li se uzeti porodicna,jedno dete 18 drugo 17 god

Ski pass
Da li ste sigurni da je popust od 70% za dane Ski Openinga?

SKI kamere
slabo nesto ovaj sneg.Topova malo nece moci ni ove tri decije staze u centru da se srede.Nema veze ko zeli platice ski p...

SKI kamere
Kreni padaj i nikad ne stani ❄️ Vidimo se na openu 2

SKI kamere
Msm da ovaj put nece biti guzve za ski open, if you know what i mean... cool

Završene dve nove staze na Gvozdcu (FOTO & VIDEO ...
Momci, ostavite se ćorava posla. Ništa vi novo nemate da kažete ljudima koji brinu o skijalištu, svesni su odlično ...

SKI kamere
Samo rokaj .....

SKI kamere
Ima li šanse da ova jaka kiša iz prognoze bude npr jak sneg... Aco? smiley

Počela izgradnja duplog ski lifta na Marinim voda...
Hahahahaha kakvi sve likovi ovde komentarisu. Boris zna da je ovo lose za Kopaonik kao sto je sidro bilo lose na Knezevs...

SKI kamere
Jedva cekam da vidim ski opening sa ovim cenama,svake godine ne mozemo da docekamo ski open a sada zelim samo da im ovaj...

Počela izgradnja duplog ski lifta na Marinim voda...
sidro i tanjir ne da je glupost nego nemam adekvatan izraz za tu kombinaciju.Pa jedva smo se resili sidra sa Knezevih ba...

SKI kamere
Da ne bude navlakuša od stručnjaka iz SS

Ski servis "STIV"
stiv.jel se krece sa srecom,za ski oping se vidimo,stize nas 13 toro.

Počela izgradnja duplog ski lifta na Marinim voda...
Pravila su skijalista i vece gluposti smiley gondola na Staroj Planini od jednog kilometra cheesy

SKI kamere
Ukljuceno je i osnezavanje, osnezava se KGB, Krst i Malo Jezero.

SKI kamere
Ovo će biti najbolja sezona ikada😀

SKI kamere
Lepo, lepo.... Počinje ....

SKI kamere
Počelo je počelo, paaaaddaaaaa !!!!

SKI kamere
Pravo vreme za osnezavanje,ali..

Ski kurs Kopaonik
Svaka cast na inicijativi, dobra i korisna stvar za sve. Zlonamerni i nesrecni ucesnici foruma koji postavljaju pitanja...