Kopaonik

InfoKOP

Kraljevi Čardaci Kopaonik - 2017
Apartmani Lazic u centru Kopaonika
English
ZONED
Odeon Travel
MK Mountain Resort Kopaonik
Hotel Junior Vila Jezero
 
SKI BUS Kopaonik 2017/2018: Radno vreme i stajališta Štampaj
19.02.2017 | 00:54 -> 13.01.2018 | 03:00
Prva kopaonička gradska autobuska ski linija startovala je sa radom 3. februara 2017. godine. U funkciji su dva niskopodna autobusa kapaciteta 102 mesta koji saobraćaju na relaciji od hotela "Milmari" do Konaka "Sunčani vrhovi". Trenutno postoji 8 polazaka i ukupno 9 stanica. Od ove ski sezone može se kupiti karta u jednom pravcu, povratna karta, trodnevna, petodnevna i sezonska autobuska karta. Autobuski prevoz vrši "Milmari Resort", a prodajna mesta su Milmari agencija u Konacima, vila "Milmari" i hotel "Milmari Resort". 

Stajališta Red vožnje | Polasci
Hotel "Milmari" 8:30 9:30 10:30 11:30 13:30 14:30 15:30 16:30
Jolly Kop 8:30 9:30 10:30 11:30 13:30 14:30 15:30 16:30
Kraljevi Čardaci 8:35 9:35 10:35 11:35 13:35 14:35 15:35 16:35
Čajetinska česma 8:40 9:40 10:40 11:40 13:40 14:40 15:40 16:40
Vila Milmari 8:45 9:45 10:45 11:45 13:45 14:45 15:45 16:45
Hotel Zoned 8:45 9:45 10:45 11:45 13:45 14:45 15:45 16:45
Sunčana dolina 8:50 9:50 10:50 11:50 13:50 14:50 15:50 16:50
Hotel Putnik 8:55 9:55 10:55 11:55 13:55 14:55 15:55 16:55
Konaci 9:00 10:00 11:00 12:00 14:00 15:00 16:00 17:00

Stajališta Red vožnje | Odlasci
Konaci 9:00 10:00 11:00 12:00 14:00 15:00 16:00 17:00
Hotel Putnik 9:05 10:05 11:05 11:05 14:05 15:05 16:05 17:05
Sunčana dolina 9:10 10:10 11:10 12:10 14:10 15:10 16:10 17:10
Hotel Zoned 9:15 10:15 11:15 12:15 14:15 15:15 16:15 17:15
Vila Milmari 9:15 10:15 11:15 12:15 14:15 15:15 16:15 17:15
Čajetinska česma 9:20 10:20 11:20 12:20 14:20 15:20 16:20 17:20
Kraljevi Čardaci 9:25 10:25 11:25 12:25 14:25 15:25 16:25 17:25
Jolly Kop 9:30 10:30 11:30 12:30 14:30 15:30 16:30 17:30
Hotel "Milmari" 9:30 10:30 11:30 12:30 14:30 15:30 16:30 17:30

Telefon za kontakt: +381648836128+381648836120
Cena jedne vožnje: 150 dinara
Povratna karta: 250 dinara
Trdnevna karta: 600 dinara
Petodnevna karta: 900 dinara
Sezonska karta: 12 000 dinara

 



Komentari (11)Add Comment
branislavbns
14.01.2018 | 10:50


@ Dr....ugi

Skijališta Srbije nemaju veze sa organizacijom Skibus-a.
Njega je organizovala firma registrovana u Raškoj. Ime firme ja na samom busu pa pročitajte.
MrBućo(iOS)
14.01.2018 | 10:30


@Dr...ugi:
Razlog je toliko glup, da vredja normalnu inteligenciju. Naime, na Jarmu se graniče SO Raška i SO Kruševac, pa jedni drugima (neće da) ulaze u nadležnost. Srpska posla! smilies/sad.gif((
To sam čuo prošle godine kad smo
bili smešteni u Srebrncu jer smo imali “situaciju”.Jedan dan smo ostali na Jarmu, pokvario se tanjir u 14h...ne mozemo da se vratimo na Gobelje, SkiBus okrece ispred nas, a mi zovemo taxi!
Dr....ugi(Andro
13.01.2018 | 15:58


Oni iz skijalista i zimuju u Francuskoj....ali odande se primenjuje politika zaradi a da ne das nista. Pa zar nije logicno da taj bus ide do Srebrnca i nazad, mislim meni je logicno jer se skijaliste proteze sve do tog hotela i Gobelje. O ceni karte necu da komentarisem ...preskupa je kao i sve drugo na Kopu.
Da li radi Ski bus i da li je pouzdan, posto cu biti sa decom u Vikend naselju?
Daxi(iOS)
01.01.2018 | 17:13


ski bus nije bio pouzdan prevoz prosle ski sezone cak ni u periodu rada zicara ... Probali smrzli se cekajuci i odustali ... Bas me zanima kako ce funkcionisati ove sezone
Obesmisao
20.02.2017 | 18:02


Sve se obesmisli! Umesto da se naprave stajališta, da se tačno obeleže u koliko sati sa kog stajališta kreće autobus odmah su skratili polaske na 6 dnevno! Pa naravno da u početku neće biti dovoljno turista za vožnju ali to je ulog za budućnost. Svi bi odmah da zarade maksimalno. Imam osećaj da će ova lepa priča vrlo brzo da umre jer je vode nestručni ljudi.
Stevs(iOS)
20.02.2017 | 15:47


Karta do Raške je 200 dinara.
Zasto ne ubacite i dva vecernja termina, prvo zbog turista koji zele da odu na nocno skijanje , a drugo zbog onih koji zele da prosetaju i popiju pice u centru. To ne mora da bude na svakih pola sata , neka bude 2 linije na razmaku od sat i po vremena. Verujem da ce se mnogi uklopiti.
Miki(Android)
19.02.2017 | 13:42


Koliko je karta iz Raske?
cooi(Android)
19.02.2017 | 13:14


U Francuskim ski centrima cena karte za autobus je uračunata u cenu skipass-a, i voze do kasno u noć na svakih 15 min, a posle 12h na pola sata. Cena skipass-a je 250€, ali ti daju 250 km vrhunskih staza, a kod nas 110€ i 55km staza od kojih 10km nikad ne rade, sve je jasno!!!
P.S. Poslati ceo menadzment Skijališta Srbije u Francusku, čisto da vide!!!
Gri(Android)
19.02.2017 | 11:18


Cena od 150 din je prevelika, pogotovu kada su u pitanju porodice, jer za tu cenu vozi te taxi. Dodje po tebe i ostavite gde pozelis. Moja preporuka vlasniku ski busa: SMANJI CENU KARTE.
Napišite komentar

busy
 

Smeštaj

Lokacija (3):

Vrsta smeštaja (239):

Broj osoba:

Datum dolaska:
Datum odlaska:


Sadržaji smeštaja:
WIFI 212
Parking 183
Garaža 13
Fitness 43
SPA&Wellness 58
Bazen 43
Kućni ljubimci 54
Restoran 118
TV 230
Kablovska TV 215
Veš mašina 32
Kuhinja 228
Frižider 219
Sef 23
Ski boks 189
Pogled 139
Kongresni centar 15
Hotel Putnik



20.05.2018. u 21:14 temp. Sunčana dol. temp. Pančić vetar vlažnost sneg
Pretežno vedro 8°C n/a°C 2  m/s (ENE) 100% 0cm
Pretežno vedro sub.osećaj
8°C
temp. JAT
4.0°C
2 m/s
(ENE)
pritisak 830.2 hPa staze
0 cm

Marketing

Djak Sport
Marketing
Marketing
Marketing
Marketing
Marketing
Marketing
Marketing
Marketing
Marketing
Marketing
Marketing
Marketing
Marketing
Marketing
Marketing
Marketing
Marketing
Marketing
Marketing
Marketing
Marketing
Marketing
Marketing
Marketing
Marketing
Marketing
Marketing
Marketing
Marketing
Marketing
Marketing
Marketing
Marketing
Marketing
Marketing
Marketing
Marketing
Marketing
Marketing
Marketing
Marketing
Marketing
Marketing
Marketing
Marketing
Marketing
Marketing
Marketing
Marketing
Marketing
Marketing
Marketing

Prognoza

20.05.Malo oblačno
2 / 11
Malo oblačno
21.05.Pljuskovi/ povremena kiša
2 / 10
Pljuskovi/ povremena kiša
22.05.Pljuskovi/ povremena kiša
3 / 14
Pljuskovi/ povremena kiša
23.05.Pljuskovi/ povremena kiša
7 / 14
Pljuskovi/ povremena kiša
24.05.Pljuskovi/ povremena kiša
5 / 12
Pljuskovi/ povremena kiša

Zapratite nas

Kop Webcam

Live Web kamera sa Kopaonika
WebCam arhiva:

Video dana

Komentari


Proleće i leto na Kopaoniku - Spoj avanture i net...
Kompletna letnja ponuda se svodi na pakete MK i JPSS. Gde su ostali hotelijeri?

Kopaonik dobija pet novih i proširenje jedne post...
Da li moze neko da pojasni trasu staze/zicare koja ce ici ka vikend naselju

SKI kamere
Bio sam za vikend na Kopaoniku i mogu reći da smeća i dalje ima na sve strane bez obzira na pokušaje organizovanja po...

Kopaonik dobija pet novih i proširenje jedne post...
Najbolji off deo na Kopu sa puno hups jump ova će pretvoriti u stazu - Krčmar :-(

Planinska kuća "PlaTine"
Sjajna ponuda i savrsen odmor SVE PREPORUKE

Kopaonik dobija pet novih i proširenje jedne post...
Svašta nešto,za zamazivanje očiju skijaša a jedino nema u planu nove žičare Bela reka! Najbolja i dajduža staza o...

Kopaonik dobija pet novih i proširenje jedne post...
Bela reka I nema spasa, nisko je i ni osnezavanje ne pomaze. Ali Bla Reka II je ubedljivo najbolja staza za profi skijas...

Istraživanje skijaške/snowboard populacije i nji...
Marko druze...na pitanje "Koliko puta idete na kraće varijante skijanja (u trajanju od 1 do 3 dana) u toku sezone? " ne...

Kopaonik dobija pet novih i proširenje jedne post...
@katarina Kad bi stavili na žičaru ka Pančićevom vrhu bilo šta sa kupolom, ne bi radilo pola sezone jer su takve in...

Kopaonik dobija pet novih i proširenje jedne post...
@m1k1: Ta staza prema “Vikend naselju” je ustvari povezivanje novog naselja ispod Treske gde su izgradjeni nova d...

Kopaonik dobija pet novih i proširenje jedne post...
@Leposavac Ja sam za svako prosirenje ali graditi staze okrenute ka jugu, koje se zavrsavaju na 1450m ili kolika je vec...

Kopaonik dobija pet novih i proširenje jedne post...
Prosirite skijaliste od Pancica prema Treski....dokle vise da vas cekamo?!

Kopaonik dobija pet novih i proširenje jedne post...
Skijalište Srbija bi trebalo da pregovaraju sa NP Kopaonik da im dozvole probijanje staze sa vrha Male Gobelje- severna...

Kopaonik dobija pet novih i proširenje jedne post...
Na Kopu nema ni jedna dugacka stsza gde covek moze da se opusti i skija, osim Bele reke koja nikada nije proradila kako ...

Kopaonik dobija pet novih i proširenje jedne post...
Zasto ste toliko jadni? Pa svaka izmena makar i 200m je znacajna, I neka samo grade sire, pa koliko kada mogu.. Svi mi v...

SKI kamere
Shaolin Master U tekstu pise da ce staza na krcmaru biti duga 1500m I ova druga staza sto ide uz duboku oko 400m . Tako...

Kopaonik dobija pet novih i proširenje jedne post...
i jos jedan novi hotel pored Vucje staze pored Karamana,lepota

Kopaonik dobija pet novih i proširenje jedne post...
Najjaci su ovi iz Brzeca sto bukvalno na svaku vest dodju i kukaju ovde, a ovo je sajt informativnog karaktera.

Kopaonik dobija pet novih i proširenje jedne post...
Kako mozete da budete tako drski na ovako lepu vest? Samo trazite dlaku u jajetu. Konacno se nesto radi na skijalistu st...

Kopaonik dobija pet novih i proširenje jedne post...
Dobro je da opet ne razmisljate o belim rekama Nije to skijanje za gospodu