Kopaonik

InfoKOP

Kraljevi Čardaci Kopaonik - 2019
BENU apoteka Kopaonik
English
ZONED
Vila Nika
Hotel Angella Kopaonik
Filip Travel Vila Jezero
 
SKI BUS Kopaonik 2018/2019: Radno vreme i stajališta
30.11.2018 | 00:00 -> 05.03.2019 | 13:41
U predstojećoj sezoni 2018/2019., kopaonička gradska autobuska ski linija startovaće sa radom 1. decembra 2018. godine i prevoziće putnike do prve polovine aprila meseca. U funkciji su dva niskopodna autobusa kapaciteta 102 mesta koji saobraćaju na relaciji od hotela "Milmari" do Konaka "Sunčani vrhovi". Trenutno postoji 8 polazaka i ukupno 9 stanica. Od prošle ski sezone može se kupiti karta u jednom pravcu, povratna karta, trodnevna, petodnevna i sezonska autobuska karta. Autobuski prevoz vrši Monto Kop d.o.o Raška, a karte su kupuju direktno u autobusu.

Stajališta Red vožnje | Polasci
Hotel "Milmari" 8:30 9:30 10:30 11:30 13:30 14:30 15:30 16:30
Kraljevi Čardaci 8:33 9:33 10:33 11:33 13:33 14:33 15:33 16:33
Čajetinska česma 8:36 9:36 10:36 11:36 13:36 14:36 15:36 16:36
Jasle/Vila Trag 8:38 9:38 10:38 11:38 13:38 14:38 15:38 16:38
Zoned 8:41 9:41 10:41 11:41 13:41 14:41 15:41 16:41
Sunčana dolina 8:45 9:45 10:45 11:45 13:45 14:45 15:45 16:45
Hotel Putnik 8:49 9:49 10:49 11:49 13:49 14:49 15:49 16:49
Olga Dedijer 8:52 9:52 10:52 11:52 13:52 14:52 15:52 16:52
Konaci 8:55 9:55 10:55 11:55 13:55 14:55 15:55 16:55

Stajališta Red vožnje | Odlasci
Konaci 9:00 10:00 11:00 12:00 14:00 15:00 16:00 17:00
Olga Dedijer 9:03 10:03 11:03 11:03 14:03 15:03 16:03 17:03
Hotel Putni 9:06 10:06 11:06 12:06 14:06 15:06 16:06 17:06
Sunčana dolina 9:10 10:10 11:10 12:10 14:10 15:10 16:10 17:10
Zoned 9:14 10:14 11:14 12:14 14:14 15:14 16:14 17:14
Jasle/Vila Trag 9:17 10:17 11:17 12:17 14:17 15:17 16:17 17:17
Čajetinska česma 9:19 10:19 11:19 12:19 14:19 15:19 16:19 17:19
Kraljevi Čardaci 9:22 10:22 11:22 12:22 14:22 15:22 16:22 17:22
Hotel "Milmari" 9:25 10:25 11:25 12:25 14:25 15:25 16:25 17:25

Telefon za kontakt: +381648836106+381648836131
Cena jedne vožnje: 150 dinara
Povratna karta: 250 dinara
Trdnevna karta: 600 dinara
Petodnevna karta: 900 dinara
Sezonska karta: 12 000 dinara




Komentari (13)
lignjoslava
27.06.2018 | 14:08


Daniela, nikada nije ni postojao bus u letnjoj sezoni. Tekst se odnosio isključivo za zimsku sezonu. Za letnju sezonu nije nikoga briga, nažalost. Isto je i sa izletima, svuda se reklamiraju, ali kada ih pozovete onda kažu da je to moguće samo ukoliko imate već formiranu grupu. Nerazumljivo mi je što nemaju i polaske za Rašku, Novi Pazar, Brus. Naime, možete da odete ali da prenoćite u Raški a sutra ujutru da se vratite! Autobus postoji ujutru iz Raške, doveze ljude koji gore rade, i vrati ih oko 15h.
Daniela Jankovic
18.06.2018 | 12:47


Upravo sam proverila prevoz u letnjem periodu na gore navedeni telefon. Uopste nema prevoza na Kopaoniku u letnjoj sezoni! Dakle ko planira da odseda van centra mora imati sopstveni prevoz ili biti spreman na dugo pesacenje od vikend naselja do centra! Kakva je ovo promocija letnjeg turizma na Kopaoniku?
branislavbns
14.01.2018 | 10:50


@ Dr....ugi

Skijališta Srbije nemaju veze sa organizacijom Skibus-a.
Njega je organizovala firma registrovana u Raškoj. Ime firme ja na samom busu pa pročitajte.
MrBućo (iOS)
14.01.2018 | 10:30


@Dr...ugi:
Razlog je toliko glup, da vredja normalnu inteligenciju. Naime, na Jarmu se graniče SO Raška i SO Kruševac, pa jedni drugima (neće da) ulaze u nadležnost. Srpska posla! smilies/sad.gif((
To sam čuo prošle godine kad smo
bili smešteni u Srebrncu jer smo imali “situaciju”.Jedan dan smo ostali na Jarmu, pokvario se tanjir u 14h...ne mozemo da se vratimo na Gobelje, SkiBus okrece ispred nas, a mi zovemo taxi!
Dr....ugi (Android)
13.01.2018 | 15:58


Oni iz skijalista i zimuju u Francuskoj....ali odande se primenjuje politika zaradi a da ne das nista. Pa zar nije logicno da taj bus ide do Srebrnca i nazad, mislim meni je logicno jer se skijaliste proteze sve do tog hotela i Gobelje. O ceni karte necu da komentarisem ...preskupa je kao i sve drugo na Kopu.
Masa
09.01.2018 | 15:41


Da li radi Ski bus i da li je pouzdan, posto cu biti sa decom u Vikend naselju?
Daxi (iOS)
01.01.2018 | 17:13


ski bus nije bio pouzdan prevoz prosle ski sezone cak ni u periodu rada zicara ... Probali smrzli se cekajuci i odustali ... Bas me zanima kako ce funkcionisati ove sezone
Obesmisao
20.02.2017 | 18:02


Sve se obesmisli! Umesto da se naprave stajališta, da se tačno obeleže u koliko sati sa kog stajališta kreće autobus odmah su skratili polaske na 6 dnevno! Pa naravno da u početku neće biti dovoljno turista za vožnju ali to je ulog za budućnost. Svi bi odmah da zarade maksimalno. Imam osećaj da će ova lepa priča vrlo brzo da umre jer je vode nestručni ljudi.
Stevs (iOS)
20.02.2017 | 15:47


Karta do Raške je 200 dinara.
Pitanje
20.02.2017 | 12:25


Zasto ne ubacite i dva vecernja termina, prvo zbog turista koji zele da odu na nocno skijanje , a drugo zbog onih koji zele da prosetaju i popiju pice u centru. To ne mora da bude na svakih pola sata , neka bude 2 linije na razmaku od sat i po vremena. Verujem da ce se mnogi uklopiti.
Miki (Android)
19.02.2017 | 13:42


Koliko je karta iz Raske?
cooi (Android)
19.02.2017 | 13:14


U Francuskim ski centrima cena karte za autobus je uračunata u cenu skipass-a, i voze do kasno u noć na svakih 15 min, a posle 12h na pola sata. Cena skipass-a je 250€, ali ti daju 250 km vrhunskih staza, a kod nas 110€ i 55km staza od kojih 10km nikad ne rade, sve je jasno!!!
P.S. Poslati ceo menadzment Skijališta Srbije u Francusku, čisto da vide!!!
Gri (Android)
19.02.2017 | 11:18


Cena od 150 din je prevelika, pogotovu kada su u pitanju porodice, jer za tu cenu vozi te taxi. Dodje po tebe i ostavite gde pozelis. Moja preporuka vlasniku ski busa: SMANJI CENU KARTE.
Napišite komentar (13)
busy
 
Lokacija:

Vrsta smeštaja (602):

Broj osoba:

Datum dolaska:

Datum odlaska:
Hotel Putnik
19.09.2019. 23:14 Temperatura
Sunčana dol.
Temperatura
JAT
vetar vlažnost sneg
Oblačno 1°C -4°C 2  m/s (NE) 100% 0cm
Oblačno sub.osećaj
-1°C
temp. Pančić
-8°C
2 m/s
(NE)
pritisak 832.9 hPa staze
0 cm
Live Web kamera sa Kopaonika Cosecha
Kopaonik WebCAM arhiva
Sunčana dolina
Malo jezero
Krst
Pančićev vrh
Duboka 1
Karaman greben
Mali karaman
Mali karaman A
Marine vode
Karaman
Jaram
Gobelja relej
Gobelja
Kneževske bare
Bela reka I
Bela reka II
Gvozdac
Duboka 2
Krčmar
Mašinac
Vučak 2
Traka Jaram
Noćna M.jezero
Noćna KGB
Noćna Pančić
Detaljnije >>>
Statistika >>>
Radovi na izgradnji garaže u Ski centru Kopaonik ...
A u Bormiu, parking je besplatan?!

Radovi na izgradnji garaže u Ski centru Kopaonik ...
Po ovim cenama mi ne pada na pamet da parkiram u garažu. Još jedan bezobrazluk nakon eko takse! Hva na trudu, Bormio, ...

Radovi na izgradnji garaže u Ski centru Kopaonik ...
570 miliona dinara je 4,83 miliona evra. Jel moguce da jedna ovakva garaza kosta ovoliko ????

Novak i Jelena otvorili sedmu Drugarijadu na Kopao...
Ćirilica, kao i latinica, su PISMA kojima pišemo,nisu jezici. Bilo bi dobro da se malo potrudimo oko vlastitog obrazov...

Novak i Jelena otvorili sedmu Drugarijadu na Kopao...
Bas si nasao kome da prigovoris za cirilicu. Covek je uradio za Srbiju vise nego bilo ko drugi u poslednjih 100 godina.

Novak i Jelena otvorili sedmu Drugarijadu na Kopao...
Здраво Ноле, одлична ти је акција та Другаријада. Молим те само да...

Zakup apartmana za ski sezonu 2019/2020. na Kopaon...
Pozdrav, posedujem 1 aparman od ca. 30kvm. Kakvi su uslovi saradnje? Kako se krecu cene i vasa provizija? Koje su moje o...

Prognoza vremena za Kopaonik
Ko još jedva čeka sneg?😍😃

SKI kamere
KOBAJA- Upravo to je bio i moj predlog kada sam ovih dana razgovarao sa Gagijem Kabadaićem legendarnim DJ-em, čovek...

SKI kamere
Aco Čačak, Podržavam ideju. Smatram da bi novi Snow Park trebalo da nosi njegovo ime. Barem to, ako skijaliste prihva...

SKI kamere
Da li neko zna ,kada krece opening i koliki su popusti za opening?

Novak i Jelena otvorili sedmu Drugarijadu na Kopao...
Cestitam porodici Djokovic na humanosti a Noletu brz oporavak i da ga nikad niko ne pobedi do 40godina.Najbolji je na S...

SKI kamere
CKOMA- Prve snežne pahulje na Kopaoniku, to jest na delovima planine iznad 1500mnv. neretko se pojavljuju u zadnjoj ...

SKI kamere
Sta kazu za vreme drugari hoce li biti skorije snega?

SKI kamere
Smatram za potrebno da se i ovde na ovom forumu pomene Dalibor Andonov Gru čija je pogibija većinu nas šokirala. Gru...

SKI kamere
Zna li neko? grina li je to došlo do smene direktora Jat apartmana? Šta se desilo? Bio je muškarac, a sada neka žena. ...

Prekid u vodosnadbevanju Kopaonika
@neske sinko, Procitaj kontekst recenice, pa sudi. Ne mislis valjda da umesto ‘u Beogradu imate isto po opstinama pre...

Zdravstvena zaštita na Kopaoniku
Ako se uputite na Kopaonik obavezno pre puta posetite zubara,na samom Kopaoniku nema zubara sto je veliki minus...

SKI kamere
Grand i putnik rasprodato na bukingu prvi vikend decembra sto znaci opet open tad , a dal ce biti dva opena vrlo verovat...

Nakon manifestacije Dani vrganja, 8. septembra zav...
Letnje sezone nije ni bilo. Promašaj svega. Drndanje dizalica, buka građevine, užas ej! Sledeće godine je i ne otvar...