Kopaonik

InfoKOP

Kraljevi Čardaci Kopaonik - 2019
Apartmani Lazic u centru Kopaonika
English
ZONED
MM SKI ŠKOLA
Hotel Angella Kopaonik
Hotel Junior SKI BUS
 
SKI BUS Kopaonik 2018/2019: Radno vreme i stajališta
30.11.2018 | 00:00 -> 05.03.2019 | 13:41
U predstojećoj sezoni 2018/2019., kopaonička gradska autobuska ski linija startovaće sa radom 1. decembra 2018. godine i prevoziće putnike do prve polovine aprila meseca. U funkciji su dva niskopodna autobusa kapaciteta 102 mesta koji saobraćaju na relaciji od hotela "Milmari" do Konaka "Sunčani vrhovi". Trenutno postoji 8 polazaka i ukupno 9 stanica. Od prošle ski sezone može se kupiti karta u jednom pravcu, povratna karta, trodnevna, petodnevna i sezonska autobuska karta. Autobuski prevoz vrši Monto Kop d.o.o Raška, a karte su kupuju direktno u autobusu.

Stajališta Red vožnje | Polasci
Hotel "Milmari" 8:30 9:30 10:30 11:30 13:30 14:30 15:30 16:30
Kraljevi Čardaci 8:33 9:33 10:33 11:33 13:33 14:33 15:33 16:33
Čajetinska česma 8:36 9:36 10:36 11:36 13:36 14:36 15:36 16:36
Jasle/Vila Trag 8:38 9:38 10:38 11:38 13:38 14:38 15:38 16:38
Zoned 8:41 9:41 10:41 11:41 13:41 14:41 15:41 16:41
Sunčana dolina 8:45 9:45 10:45 11:45 13:45 14:45 15:45 16:45
Hotel Putnik 8:49 9:49 10:49 11:49 13:49 14:49 15:49 16:49
Olga Dedijer 8:52 9:52 10:52 11:52 13:52 14:52 15:52 16:52
Konaci 8:55 9:55 10:55 11:55 13:55 14:55 15:55 16:55

Stajališta Red vožnje | Odlasci
Konaci 9:00 10:00 11:00 12:00 14:00 15:00 16:00 17:00
Olga Dedijer 9:03 10:03 11:03 11:03 14:03 15:03 16:03 17:03
Hotel Putni 9:06 10:06 11:06 12:06 14:06 15:06 16:06 17:06
Sunčana dolina 9:10 10:10 11:10 12:10 14:10 15:10 16:10 17:10
Zoned 9:14 10:14 11:14 12:14 14:14 15:14 16:14 17:14
Jasle/Vila Trag 9:17 10:17 11:17 12:17 14:17 15:17 16:17 17:17
Čajetinska česma 9:19 10:19 11:19 12:19 14:19 15:19 16:19 17:19
Kraljevi Čardaci 9:22 10:22 11:22 12:22 14:22 15:22 16:22 17:22
Hotel "Milmari" 9:25 10:25 11:25 12:25 14:25 15:25 16:25 17:25

Telefon za kontakt: +381648836106+381648836131
Cena jedne vožnje: 150 dinara
Povratna karta: 250 dinara
Trdnevna karta: 600 dinara
Petodnevna karta: 900 dinara
Sezonska karta: 12 000 dinara




Komentari (13)
lignjoslava
27.06.2018 | 14:08


Daniela, nikada nije ni postojao bus u letnjoj sezoni. Tekst se odnosio isključivo za zimsku sezonu. Za letnju sezonu nije nikoga briga, nažalost. Isto je i sa izletima, svuda se reklamiraju, ali kada ih pozovete onda kažu da je to moguće samo ukoliko imate već formiranu grupu. Nerazumljivo mi je što nemaju i polaske za Rašku, Novi Pazar, Brus. Naime, možete da odete ali da prenoćite u Raški a sutra ujutru da se vratite! Autobus postoji ujutru iz Raške, doveze ljude koji gore rade, i vrati ih oko 15h.
Daniela Jankovic
18.06.2018 | 12:47


Upravo sam proverila prevoz u letnjem periodu na gore navedeni telefon. Uopste nema prevoza na Kopaoniku u letnjoj sezoni! Dakle ko planira da odseda van centra mora imati sopstveni prevoz ili biti spreman na dugo pesacenje od vikend naselja do centra! Kakva je ovo promocija letnjeg turizma na Kopaoniku?
branislavbns
14.01.2018 | 10:50


@ Dr....ugi

Skijališta Srbije nemaju veze sa organizacijom Skibus-a.
Njega je organizovala firma registrovana u Raškoj. Ime firme ja na samom busu pa pročitajte.
MrBućo (iOS)
14.01.2018 | 10:30


@Dr...ugi:
Razlog je toliko glup, da vredja normalnu inteligenciju. Naime, na Jarmu se graniče SO Raška i SO Kruševac, pa jedni drugima (neće da) ulaze u nadležnost. Srpska posla! smilies/sad.gif((
To sam čuo prošle godine kad smo
bili smešteni u Srebrncu jer smo imali “situaciju”.Jedan dan smo ostali na Jarmu, pokvario se tanjir u 14h...ne mozemo da se vratimo na Gobelje, SkiBus okrece ispred nas, a mi zovemo taxi!
Dr....ugi (Android)
13.01.2018 | 15:58


Oni iz skijalista i zimuju u Francuskoj....ali odande se primenjuje politika zaradi a da ne das nista. Pa zar nije logicno da taj bus ide do Srebrnca i nazad, mislim meni je logicno jer se skijaliste proteze sve do tog hotela i Gobelje. O ceni karte necu da komentarisem ...preskupa je kao i sve drugo na Kopu.
Masa
09.01.2018 | 15:41


Da li radi Ski bus i da li je pouzdan, posto cu biti sa decom u Vikend naselju?
Daxi (iOS)
01.01.2018 | 17:13


ski bus nije bio pouzdan prevoz prosle ski sezone cak ni u periodu rada zicara ... Probali smrzli se cekajuci i odustali ... Bas me zanima kako ce funkcionisati ove sezone
Obesmisao
20.02.2017 | 18:02


Sve se obesmisli! Umesto da se naprave stajališta, da se tačno obeleže u koliko sati sa kog stajališta kreće autobus odmah su skratili polaske na 6 dnevno! Pa naravno da u početku neće biti dovoljno turista za vožnju ali to je ulog za budućnost. Svi bi odmah da zarade maksimalno. Imam osećaj da će ova lepa priča vrlo brzo da umre jer je vode nestručni ljudi.
Stevs (iOS)
20.02.2017 | 15:47


Karta do Raške je 200 dinara.
Pitanje
20.02.2017 | 12:25


Zasto ne ubacite i dva vecernja termina, prvo zbog turista koji zele da odu na nocno skijanje , a drugo zbog onih koji zele da prosetaju i popiju pice u centru. To ne mora da bude na svakih pola sata , neka bude 2 linije na razmaku od sat i po vremena. Verujem da ce se mnogi uklopiti.
Miki (Android)
19.02.2017 | 13:42


Koliko je karta iz Raske?
cooi (Android)
19.02.2017 | 13:14


U Francuskim ski centrima cena karte za autobus je uračunata u cenu skipass-a, i voze do kasno u noć na svakih 15 min, a posle 12h na pola sata. Cena skipass-a je 250€, ali ti daju 250 km vrhunskih staza, a kod nas 110€ i 55km staza od kojih 10km nikad ne rade, sve je jasno!!!
P.S. Poslati ceo menadzment Skijališta Srbije u Francusku, čisto da vide!!!
Gri (Android)
19.02.2017 | 11:18


Cena od 150 din je prevelika, pogotovu kada su u pitanju porodice, jer za tu cenu vozi te taxi. Dodje po tebe i ostavite gde pozelis. Moja preporuka vlasniku ski busa: SMANJI CENU KARTE.
Napišite komentar (13)
busy
 
Lokacija:

Vrsta smeštaja (628):

Broj osoba:

Datum dolaska:

Datum odlaska:
Hotel Putnik
18.11.2019. 07:14 Temperatura
Sunčana dol.
Temperatura
JAT
vetar vlažnost sneg
Magla 4°C -3°C 7  m/s (SSW) 100% 0cm
Magla sub.osećaj
3°C
temp. Pančić
-6.7°C
7 m/s
(SSW)
pritisak 825.6 hPa staze
0 cm
Live Web kamera sa Kopaonika Cosecha
Kopaonik WebCAM arhiva
Sunčana dolina
Malo jezero
Krst
Pančićev vrh
Duboka 1
Karaman greben
Mali karaman
Mali karaman A
Marine vode
Karaman
Jaram
Gobelja relej
Gobelja
Kneževske bare
Bela reka I
Bela reka II
Gvozdac
Duboka 2
Krčmar
Mašinac
Vučak 2
Traka Jaram
Noćna M.jezero
Noćna KGB
Noćna Pančić
Detaljnije >>>
Statistika >>>
Počela pretprodaja ski karti sa popustom od 15%
@NikolaRS Oduvek je kod nas postojala ta vrsta otimanja novca u vidu tretiranja dece straije od 12 godina kao odraslih ...

Počela izgradnja dve nove skijaške staze na Kara...
@Grace Jones: Pa u okviru te vesti je slika i video sa Karaman grebena.

Počela izgradnja dve nove skijaške staze na Kara...
Eto nama zašto je prethodila baš lepa vest: “Pošumljavanje kao kompenzacija zbog izgradnje novih staza“ Odmah î..

SKI kamere
Ala je radila testera ovog leta....sad

Pošumljavanje kao kompenzacija zbog izgradnje nov...
@ledenjak: To su staze 7b i 7c predviđene master planom pre više od 10 godina. Na infokopu imaš mapu: https://...

Pošumljavanje kao kompenzacija zbog izgradnje nov...
Navedi plan koji obuhvata izradu ove staze? Nigde i nikada ovaj teren nije planiran za izradu staze na ovoj lokaciji, ba...

SKI kamere
Ova sezona ne mirise na dobro. Kolika je suša pokazuje Morava koja može da se pregazi. Kopaonik nije dobio poštenu ki...

SKI kamere
Kakva je ovo kuća na sred Karaman Grebena?

Pošumljavanje kao kompenzacija zbog izgradnje nov...
Vi se svi ovde zavitlavate. Pa sve ali sve do jedne staze koje su napravljene na Kopu su nastale krcenjem sume. Ajde da ...

Pošumljavanje kao kompenzacija zbog izgradnje nov...
Šta vam to znači - ogolićete ceo vrh da nam “udovoljite i učinite” a onda ćete zasaditi šumu dole u Brzeću il...

Pošumljavanje kao kompenzacija zbog izgradnje nov...
Juce na relaciji Raska - KV vise kamiona uredno odvlaci cetinare prve klase za gradju ili izradu namestaja. Suma.koja je...

Počela pretprodaja ski karti sa popustom od 15%
Svuda u svetu postoje grupe grinECA TINEJDZERI (OMLADINA) ODRASLI SENIORI Odrasli su preko 21 ili cak 23 godine Neka bude...

SKI kamere
O svim građevinskim radovima možete pročitati na sledećem linku: https://www.infokop.net/investicije/gradevinski-...

SKI kamere
Nigde se ne piše da se gradi veliki parking iznad Novopazarskog doma za vikendaše odakle će se skijama moći direktno...

SKI kamere
Aco cacak .. Sta mislis jel realno da se skija za open ili ce mo ipak sacekati koji vikend kasnije

Ski kurs Kopaonik 2019.
Ti pricas nekome za skolovanje? Kafana je tvoja sudbina...😉

SKI kamere
NEMANJA- Bice noćnih i jutarnjih minusa pogotovo u višim zonama skijališta, ali ne dovoljno da bi sistemi za osneža...

Završena montaža uklonjenog ski lifta Ledenice n...
Dosta vise hejtovanja, samo neka se radi pa kako god. A ti vozi na Jahorinu ako ti Kop ne valja, ne znam sta ces na ovo...

SKI kamere
Stivs.. Da li je moguce da osnezavaju ako ne padne sneg a temperatura bude u minusu. Po svemu gledajuci snega ni u najav...

Završena montaža uklonjenog ski lifta Ledenice n...
Aha, znači već sada kreće ovaj isti scenario 'zbog svog položaja staza je osuđena na veoma mali broj skijaških dan...