Kopaonik

InfoKOP

Kraljevi Čardaci Kopaonik - 2019
Hotel Mammut
English
ZONED
MM SKI ŠKOLA
BMW experience
FOKA SPA SKI BUS
 
SKI BUS Kopaonik 2018/2019: Radno vreme i stajališta
30.11.2018 | 00:00 -> 05.03.2019 | 13:41
U predstojećoj sezoni 2018/2019., kopaonička gradska autobuska ski linija startovaće sa radom 1. decembra 2018. godine i prevoziće putnike do prve polovine aprila meseca. U funkciji su dva niskopodna autobusa kapaciteta 102 mesta koji saobraćaju na relaciji od hotela "Milmari" do Konaka "Sunčani vrhovi". Trenutno postoji 8 polazaka i ukupno 9 stanica. Od prošle ski sezone može se kupiti karta u jednom pravcu, povratna karta, trodnevna, petodnevna i sezonska autobuska karta. Autobuski prevoz vrši Monto Kop d.o.o Raška, a karte su kupuju direktno u autobusu.

Stajališta Red vožnje | Polasci
Hotel "Milmari" 8:30 9:30 10:30 11:30 13:30 14:30 15:30 16:30
Kraljevi Čardaci 8:33 9:33 10:33 11:33 13:33 14:33 15:33 16:33
Čajetinska česma 8:36 9:36 10:36 11:36 13:36 14:36 15:36 16:36
Jasle/Vila Trag 8:38 9:38 10:38 11:38 13:38 14:38 15:38 16:38
Zoned 8:41 9:41 10:41 11:41 13:41 14:41 15:41 16:41
Sunčana dolina 8:45 9:45 10:45 11:45 13:45 14:45 15:45 16:45
Hotel Putnik 8:49 9:49 10:49 11:49 13:49 14:49 15:49 16:49
Olga Dedijer 8:52 9:52 10:52 11:52 13:52 14:52 15:52 16:52
Konaci 8:55 9:55 10:55 11:55 13:55 14:55 15:55 16:55

Stajališta Red vožnje | Odlasci
Konaci 9:00 10:00 11:00 12:00 14:00 15:00 16:00 17:00
Olga Dedijer 9:03 10:03 11:03 11:03 14:03 15:03 16:03 17:03
Hotel Putni 9:06 10:06 11:06 12:06 14:06 15:06 16:06 17:06
Sunčana dolina 9:10 10:10 11:10 12:10 14:10 15:10 16:10 17:10
Zoned 9:14 10:14 11:14 12:14 14:14 15:14 16:14 17:14
Jasle/Vila Trag 9:17 10:17 11:17 12:17 14:17 15:17 16:17 17:17
Čajetinska česma 9:19 10:19 11:19 12:19 14:19 15:19 16:19 17:19
Kraljevi Čardaci 9:22 10:22 11:22 12:22 14:22 15:22 16:22 17:22
Hotel "Milmari" 9:25 10:25 11:25 12:25 14:25 15:25 16:25 17:25

Telefon za kontakt: +381648836106+381648836131
Cena jedne vožnje: 150 dinara
Povratna karta: 250 dinara
Trdnevna karta: 600 dinara
Petodnevna karta: 900 dinara
Sezonska karta: 12 000 dinara




Komentari (13)
lignjoslava
27.06.2018 | 14:08


Daniela, nikada nije ni postojao bus u letnjoj sezoni. Tekst se odnosio isključivo za zimsku sezonu. Za letnju sezonu nije nikoga briga, nažalost. Isto je i sa izletima, svuda se reklamiraju, ali kada ih pozovete onda kažu da je to moguće samo ukoliko imate već formiranu grupu. Nerazumljivo mi je što nemaju i polaske za Rašku, Novi Pazar, Brus. Naime, možete da odete ali da prenoćite u Raški a sutra ujutru da se vratite! Autobus postoji ujutru iz Raške, doveze ljude koji gore rade, i vrati ih oko 15h.
Daniela Jankovic
18.06.2018 | 12:47


Upravo sam proverila prevoz u letnjem periodu na gore navedeni telefon. Uopste nema prevoza na Kopaoniku u letnjoj sezoni! Dakle ko planira da odseda van centra mora imati sopstveni prevoz ili biti spreman na dugo pesacenje od vikend naselja do centra! Kakva je ovo promocija letnjeg turizma na Kopaoniku?
branislavbns
14.01.2018 | 10:50


@ Dr....ugi

Skijališta Srbije nemaju veze sa organizacijom Skibus-a.
Njega je organizovala firma registrovana u Raškoj. Ime firme ja na samom busu pa pročitajte.
MrBućo (iOS)
14.01.2018 | 10:30


@Dr...ugi:
Razlog je toliko glup, da vredja normalnu inteligenciju. Naime, na Jarmu se graniče SO Raška i SO Kruševac, pa jedni drugima (neće da) ulaze u nadležnost. Srpska posla! smilies/sad.gif((
To sam čuo prošle godine kad smo
bili smešteni u Srebrncu jer smo imali “situaciju”.Jedan dan smo ostali na Jarmu, pokvario se tanjir u 14h...ne mozemo da se vratimo na Gobelje, SkiBus okrece ispred nas, a mi zovemo taxi!
Dr....ugi (Android)
13.01.2018 | 15:58


Oni iz skijalista i zimuju u Francuskoj....ali odande se primenjuje politika zaradi a da ne das nista. Pa zar nije logicno da taj bus ide do Srebrnca i nazad, mislim meni je logicno jer se skijaliste proteze sve do tog hotela i Gobelje. O ceni karte necu da komentarisem ...preskupa je kao i sve drugo na Kopu.
Masa
09.01.2018 | 15:41


Da li radi Ski bus i da li je pouzdan, posto cu biti sa decom u Vikend naselju?
Daxi (iOS)
01.01.2018 | 17:13


ski bus nije bio pouzdan prevoz prosle ski sezone cak ni u periodu rada zicara ... Probali smrzli se cekajuci i odustali ... Bas me zanima kako ce funkcionisati ove sezone
Obesmisao
20.02.2017 | 18:02


Sve se obesmisli! Umesto da se naprave stajališta, da se tačno obeleže u koliko sati sa kog stajališta kreće autobus odmah su skratili polaske na 6 dnevno! Pa naravno da u početku neće biti dovoljno turista za vožnju ali to je ulog za budućnost. Svi bi odmah da zarade maksimalno. Imam osećaj da će ova lepa priča vrlo brzo da umre jer je vode nestručni ljudi.
Stevs (iOS)
20.02.2017 | 15:47


Karta do Raške je 200 dinara.
Pitanje
20.02.2017 | 12:25


Zasto ne ubacite i dva vecernja termina, prvo zbog turista koji zele da odu na nocno skijanje , a drugo zbog onih koji zele da prosetaju i popiju pice u centru. To ne mora da bude na svakih pola sata , neka bude 2 linije na razmaku od sat i po vremena. Verujem da ce se mnogi uklopiti.
Miki (Android)
19.02.2017 | 13:42


Koliko je karta iz Raske?
cooi (Android)
19.02.2017 | 13:14


U Francuskim ski centrima cena karte za autobus je uračunata u cenu skipass-a, i voze do kasno u noć na svakih 15 min, a posle 12h na pola sata. Cena skipass-a je 250€, ali ti daju 250 km vrhunskih staza, a kod nas 110€ i 55km staza od kojih 10km nikad ne rade, sve je jasno!!!
P.S. Poslati ceo menadzment Skijališta Srbije u Francusku, čisto da vide!!!
Gri (Android)
19.02.2017 | 11:18


Cena od 150 din je prevelika, pogotovu kada su u pitanju porodice, jer za tu cenu vozi te taxi. Dodje po tebe i ostavite gde pozelis. Moja preporuka vlasniku ski busa: SMANJI CENU KARTE.
Napišite komentar (13)
busy
 
Lokacija:

Vrsta smeštaja (582):

Broj osoba:

Datum dolaska:

Datum odlaska:
Hotel Putnik
24.05.2019. 07:14 Temperatura
Sunčana dol.
Temperatura
JAT
vetar vlažnost sneg
Rosulja (sipeća kiša) 4°C -4°C 3  m/s (WNW) 100% 0cm
Rosulja (sipeća kiša) sub.osećaj
3°C
temp. Pančić
-8.5°C
3 m/s
(WNW)
pritisak 825.2 hPa staze
0 cm
Live Web kamera sa Kopaonika Brzeće centar
Kopaonik WebCAM arhiva
SKI kamere
Pa šta onda da stavi!?

Nacionalni park Kopaonik
Nova Uredba o naplati takse koja uslovljava nas vlasnike nekretnina da plaćamo ulazak u nac. Park Kopaonik da bi dosli ...

SKI kamere
Nisi stavio kako stići na Kopaonik autobuskim ili kombi prevozom iz Niša!Ne možete stići jel ga nema ni leti ni zimi...

Letnja sezona na Kopaoniku startuje 22. juna
Vidim da sa nobom sezonom startuju i nove cene

Nove cene ulaska u Nacionalni park Kopaonik
Ccc, gde mi zivimo.

Letnja sezona na Kopaoniku startuje 22. juna
Letnja sezona treba da startuje sama po sebi. Znamo mi sve letnje sadrzaje a jos vise smo upoznati sa sadrzajima poput g...

Zamena komandnih kućica starih ski liftova
Čuvena kućica na Malom jezeru...

SKI kamere
Forum je ok prica, ali si stavljao, kako ovlas videh, teme koje su beskorisne i postove o zicarama i skijalistu od pre 1...

Akcija čišćenja NP Кopaonik 2019.
A zasto mi placamo ekolosku taksu ,da bi jos i kupili smece za onima sto bahato bacaju ??

SKI kamere
Imao sam malo više vremena pa sam malo sredio infoKOP forum. Updatovao ga, počistio, stavio novu temu i spremio da se ...

Akcija čišćenja NP Кopaonik 2019.
Novac od ulaza verovatno ide u drugu stranu. Po meni su nadležne opštine za ovu akciju uz koordinaciju NP. NP bi treba...

Koncert grupe Galija u Leposaviću
Galija i Kerber svakog vikenda u Leposavicu.

Nove cene ulaska u Nacionalni park Kopaonik
U Nacionalnom parku Kopaonik sve cakum-pakum kao da si u Cortini d' Ampezzo ili u Šamoniju. Kako vas bre nije sramota d...

Nove cene ulaska u Nacionalni park Kopaonik
Nije problem poskupljenje, problem je što kao i za sve u ovoj državi, pare neće ići tamo gde bi trebalo da idu. Da z...

Akcija čišćenja NP Кopaonik 2019.
A zasto placamo ulaz 300 din, organizujte se sami u NPi!

Nove cene ulaska u Nacionalni park Kopaonik
Interesantno pitanje je, zbog čega je ulaz u nacionalni park iznad vikend naselja,

Nove cene ulaska u Nacionalni park Kopaonik
Isto to si mogao da napises malo kulturnije. Meni je ok godisnja karta jer idem cesto a ovima kojima ne odgovara neka na...

Nove cene ulaska u Nacionalni park Kopaonik
@ E Srbi i Borko Očigledno je da ne umete da računate! Odem leti na deset dana. Idem u obilaske okole, ne svaki dan. I...

Nove cene ulaska u Nacionalni park Kopaonik
Zapravo 300x7 dana

SKI kamere
Sto se kaze, pustajte zice smiley