Kopaonik

InfoKOP

Kraljevi Čardaci Kopaonik - 2019
BMW
English
ZONED
Vila Nika
MK Mountain Resort Kopaonik
FOKA SPA Vila Jezero
 
SKI BUS Kopaonik 2019/2020: Radno vreme i stajališta
04.12.2019 | 00:00 -> 27.01.2020 | 15:08
Od ove ski sezone prvi put imamo redovne autobuske linije ka centru Kopaonika i iz Vikend naselja i iz Brusa odnosno Brzeća.

Kopaonička gradska autobuska ski linija iz Vikend naselja startovala je sa radom 5. decembra 2019. godine i prevoziće putnike do 1. aprila meseca 2020. godine. U funkciji su 4 niskopodna autobusa kapaciteta 204 mesta koji saobraćaju na relaciji od hotela "Milmari" do Konaka "Sunčani vrhovi". Trenutno postoji 4 polazaka i ukupno 10 stanica. Može se kupiti karta u jednom pravcu, koja iznosi 200 dinara ili povratna karta koja iznosi 300 dinara. Karte se kupuju direktno u autobusu, a prevoz putnika vrši Monto Kop d.o.o Raška.

Stajališta Red vožnje | Odlasci
Konaci 15:30 16:00 16:30 17:00
Olga Dedijer 15:33 16:03 16:33 17:03
Hotel Putnik 15:36 16:06 16:36 17:06
Žičara Sunčana dolina 15:40 16:10 16:40 17:10
Zoned 15:44 16:14 16:44 17:14
Vila Milmari 15:45 16:15 16:45 17:15
Jasle 15:47 16:17 16:47 17:17
Čajetinska česma 15:49 16:19 16:49 17:19
Kraljevi Čardaci 15:52 16:22 16:52 17:22
Glog - Milmari 15:55 16:25 16:55 17:25

Stajališta Red vožnje | Polasci
Glog - Milmari" 8:30 9:00 9:30 10:00
Kraljevi Čardaci 8:33 9:03 9:33 10:03
Čajetinska česma 8:36 9:06 9:36 10:06
Jasle 8:38 9:08 9:38 10:08
Jasle/Vila Trag 8:39 9:09 9:39 10:09
Zoned 8:41 9:11 9:41 10:11
Žičara Sunčana dolina 8:45 9:15 9:45 10:15
Hotel Putnik 8:49 9:19 9:49 10:19
Olga Dedijer 8:52 9:22 9:52 10:22
Konaci 8:55 9:25 9:55 10:25

Telefon za kontakt: +381603183180
Cena jedne vožnje: 200 dinara
Povratna karta: 300 dinara

Kopaonička gradska autobuska ski linija Brus - Brzeće - Kopaonik startovala je sa radom 28. januara 2020. godine i prevoziće putnike do 1. aprila meseca 2020. godine. Prevoz je organizovan od strane autobuskog prevoznika "Jugoprevoz Kruševac". Za sada, organizovana su tri polaska iz Brusa i tri povratka sa Kopaonika. Karte mogu kupiti isključivo u autobusu.

Red vožnje | Polasci
Autobuska stanica
Brus
Stanica Brzeće
(Hotel Junior)
Autobuska stanica Kopaonik Cena (jedan smer)
Brus - Kopaonik
Cena (jedan smer)
Brzeće - Kopaonik
Cena (povratna)
Brus - Kopaonik
Cena (povratna)
Brzeće - Kopaonik
06:45 07:15 08:00 300 RSD 190 RSD 550 RSD 350 RSD
08:00 08:30 09:15 300 RSD 190 RSD 550 RSD 350 RSD
11:00 11:30 12:15 380 RSD 250 RSD 550 RSD 350 RSD
Red vožnje | Odlasci
Autobuska stanica Kopaonik Stanica Brzeće
(Hotel Junior)
Autobuska stanica
Brus
Cena (jedan smer) Kopaonik - Brus Cena (jedan smer) Kopaonik - Brzeće Cena (povratna)
Kopaonik - Brus
Cena (povratna) Kopaonik - Brzeće
11:00 11:45 12:15 300 RSD 190 RSD 550 RSD 350 RSD
16:30 17:15 17:45 300 RSD 190 RSD 550 RSD 350 RSD
16:15 17:00 17:30 380 RSD 250 RSD 550 RSD 350 RSD

Telefon za kontakt: +381373826320



Komentari (18)
rozalita
27.12.2019 | 10:25


Dali ove godine ima autobuske karte za vise dana (5,6, 7 dana) ili samo karte za 1 dan.
Mitza
26.12.2019 | 23:18


Iz vikend naselja, apartman Meda kako se dolazi do centra, hotela Grand? Preporuka za taxi i okvirna cena. Hvala.
Ivan (iOS)
07.12.2019 | 22:20


Da li postoji neki kombi prevoz od Brzeca do centra?
Dragan Knežević (Android)
30.11.2019 | 20:53


Ne znam za autobuse, ali ja vozim do Kopaonika i nazad (u jednom danu) za 4300 din. To je cena za 4 osobe, iz Kraljeva.
minz
29.11.2019 | 08:50


Da li ce ski bus saobracati i ove sezone (2019/2020) i kada se moze ocekivati red voznje?
lignjoslava
27.06.2018 | 14:08


Daniela, nikada nije ni postojao bus u letnjoj sezoni. Tekst se odnosio isključivo za zimsku sezonu. Za letnju sezonu nije nikoga briga, nažalost. Isto je i sa izletima, svuda se reklamiraju, ali kada ih pozovete onda kažu da je to moguće samo ukoliko imate već formiranu grupu. Nerazumljivo mi je što nemaju i polaske za Rašku, Novi Pazar, Brus. Naime, možete da odete ali da prenoćite u Raški a sutra ujutru da se vratite! Autobus postoji ujutru iz Raške, doveze ljude koji gore rade, i vrati ih oko 15h.
Daniela Jankovic
18.06.2018 | 12:47


Upravo sam proverila prevoz u letnjem periodu na gore navedeni telefon. Uopste nema prevoza na Kopaoniku u letnjoj sezoni! Dakle ko planira da odseda van centra mora imati sopstveni prevoz ili biti spreman na dugo pesacenje od vikend naselja do centra! Kakva je ovo promocija letnjeg turizma na Kopaoniku?
branislavbns
14.01.2018 | 10:50


@ Dr....ugi

Skijališta Srbije nemaju veze sa organizacijom Skibus-a.
Njega je organizovala firma registrovana u Raškoj. Ime firme ja na samom busu pa pročitajte.
MrBućo (iOS)
14.01.2018 | 10:30


@Dr...ugi:
Razlog je toliko glup, da vredja normalnu inteligenciju. Naime, na Jarmu se graniče SO Raška i SO Kruševac, pa jedni drugima (neće da) ulaze u nadležnost. Srpska posla! smilies/sad.gif((
To sam čuo prošle godine kad smo
bili smešteni u Srebrncu jer smo imali “situaciju”.Jedan dan smo ostali na Jarmu, pokvario se tanjir u 14h...ne mozemo da se vratimo na Gobelje, SkiBus okrece ispred nas, a mi zovemo taxi!
Dr....ugi (Android)
13.01.2018 | 15:58


Oni iz skijalista i zimuju u Francuskoj....ali odande se primenjuje politika zaradi a da ne das nista. Pa zar nije logicno da taj bus ide do Srebrnca i nazad, mislim meni je logicno jer se skijaliste proteze sve do tog hotela i Gobelje. O ceni karte necu da komentarisem ...preskupa je kao i sve drugo na Kopu.
Masa
09.01.2018 | 15:41


Da li radi Ski bus i da li je pouzdan, posto cu biti sa decom u Vikend naselju?
Daxi (iOS)
01.01.2018 | 17:13


ski bus nije bio pouzdan prevoz prosle ski sezone cak ni u periodu rada zicara ... Probali smrzli se cekajuci i odustali ... Bas me zanima kako ce funkcionisati ove sezone
Obesmisao
20.02.2017 | 18:02


Sve se obesmisli! Umesto da se naprave stajališta, da se tačno obeleže u koliko sati sa kog stajališta kreće autobus odmah su skratili polaske na 6 dnevno! Pa naravno da u početku neće biti dovoljno turista za vožnju ali to je ulog za budućnost. Svi bi odmah da zarade maksimalno. Imam osećaj da će ova lepa priča vrlo brzo da umre jer je vode nestručni ljudi.
Stevs (iOS)
20.02.2017 | 15:47


Karta do Raške je 200 dinara.
Pitanje
20.02.2017 | 12:25


Zasto ne ubacite i dva vecernja termina, prvo zbog turista koji zele da odu na nocno skijanje , a drugo zbog onih koji zele da prosetaju i popiju pice u centru. To ne mora da bude na svakih pola sata , neka bude 2 linije na razmaku od sat i po vremena. Verujem da ce se mnogi uklopiti.
Miki (Android)
19.02.2017 | 13:42


Koliko je karta iz Raske?
cooi (Android)
19.02.2017 | 13:14


U Francuskim ski centrima cena karte za autobus je uračunata u cenu skipass-a, i voze do kasno u noć na svakih 15 min, a posle 12h na pola sata. Cena skipass-a je 250€, ali ti daju 250 km vrhunskih staza, a kod nas 110€ i 55km staza od kojih 10km nikad ne rade, sve je jasno!!!
P.S. Poslati ceo menadzment Skijališta Srbije u Francusku, čisto da vide!!!
Gri (Android)
19.02.2017 | 11:18


Cena od 150 din je prevelika, pogotovu kada su u pitanju porodice, jer za tu cenu vozi te taxi. Dodje po tebe i ostavite gde pozelis. Moja preporuka vlasniku ski busa: SMANJI CENU KARTE.
Napišite komentar (18)
busy
 
Lokacija:

Vrsta smeštaja (589):

Broj osoba:

Datum dolaska:

Datum odlaska:
Hotel Putnik
28.01.2020. 14:14 Temperatura
Sunčana dol.
Temperatura
JAT
vetar vlažnost sneg
Oblačno -1°C -3°C 5  m/s (WSW) 100% 51cm
Oblačno sub.osećaj
-6°C
temp. Pančić
-8.6°C
5 m/s
(WSW)
pritisak 822.1 hPa staze
10-40 cm
Live Web kamera sa Kopaonika Cosecha
Kopaonik WebCAM arhiva
Sunčana dolina
Malo jezero
Krst
Treska
Pančićev vrh
Duboka 1
Karaman greben
Mali karaman
Mali karaman A
Marine vode
Karaman
Jaram
Gobelja relej
Gobelja
Kneževske bare
Bela reka I
Bela reka II
Gvozdac
Duboka 2
Krčmar BMW
Dečji park
Mašinac
Vučak 2
Traka Jaram
Noćna M.jezero
Noćna KGB
Noćna Pančić

Detaljnije >>>
Statistika >>>
INSTALACIJE SKI STAZE SKI PUTEVI
22/24 34/45 26/30
 (91.7%)  (75.6%)  (86.7%)
SKI kamere
Celo jutro odlično skijanje. Nov sneg taman lepo osvežio sve staze. Foto video izveštaj imate ovde: https://www.info...

SKI kamere
Zdravo svima. grinanas krecem iz Podgorice. Zna li neko oce li staze izdrzati dok ne stignem? Pozdrav za Aca Cacak.

SKI BUS Brus - Brzeće - Kopaonik 2019/2020: Radno...
Hahahaha, odeš a Kopaonika u Brus onim u 11:00 i posle ne možeš da se vratiš, jer nema busa. Baš su ga osmislili.

SKI Info
I tako.... dodjose Rumuni,Kinizi,Bugari...... nema vise nista od Kopaonika

SKI kamere
Pao sneg,magla se razisla,minus,sutra ce da bude super skijanje,a nema guzve. Ratraci sredjuju staze ima sutra da prsti ...

SKI kamere
Ovo su sve neki rodjeni sa skijama u Val d'Izeru, pa odlazu odmore, progledale im staze svuda nista ne valja... Ako ne v...

SKI BUS Brus - Brzeće - Kopaonik 2019/2020: Radno...
Koji mozak je smišljao red vožnje? Niti je za skijaše, niti je za radnike...

SKI kamere
Može li neko da mi napise koja je cena na parkingu MK ispod konaka kod hitne ...ima rampa. Pre dve godine 500din dan . ...

SKI putevi/prečice na skijalištu Kopaonik
Ako iskopam od pre 10 godina, uskoro šaljem snimak sa dela prečice Bela reka II - Gvozdac.

Prognoza vremena za Kopaonik
NEMANJA- Nisu se još stekli uslovi za vestačko osnežavanje, jer se temperatura u zadnjih desetak sati uglavnom kr...

Prognoza vremena za Kopaonik
Zdravo ljudi. Jel su pustili vestacko osnezavanje staza? Hvala

Neovlašćeno zauzimanje javne površine - "Lopata...
Pridružite nam se na Facebook stranici: https://www.facebook.com/lopatari.kopaonik.9

SKI kamere
Stevs, Našim Tombama, čast izuzecima, uvek nešto smeta!!!!!!

Tezga Rumeni - Pijaca Kopaonik
Milan je dugogodisnja legenda Kopaonika, sto se tice proizvoda koje nudi. Svako dobro Milane, samo tako nastavi. Pozdrav...

Ultra Last minute: Apartman "Cozy" 10€/noć (27....
Molim Vas da li jejos uvek slobodan apartman?

SKI kamere
Ja sam juce ceo dan bio, dal je bilo dobrog skijanja je stvar licnog osecaja. Guzve nije bilo uglavnom, lagano se ulazil...

Kopaonik dobio nazive ulica
Ovo je malo besmisleno, bolje da su imena ulica data po nekim ljudima kojima imaju veze sa planinarenjem, zimskim sporto...

SKI kamere
Padaaaaaa

SKI kamere
Krenuo je sneg da pada.

SKI kamere
Ima li nekog ozbiljnijeg snega na vidiku?