Kopaonik

InfoKOP

Kraljevi Čardaci Kopaonik - 2019
Apartmani Lazic u centru Kopaonika
English
ZONED
MM SKI ŠKOLA
FOKA SPA Olga Konaci Kopaonik
 
SKI BUS Kopaonik 2020/2021: Radno vreme i stajališta
01.12.2020 | 00:00 -> 17.03.2021 | 17:32
Od ove ski sezone prvi put imamo redovne autobuske linije ka centru Kopaonika i iz Vikend naselja i iz Brusa odnosno Brzeća.
 
U predstojećoj sezoni 2020/2021 godine, kopaonička gradska autobuska ski linija iz Vikend naselja, startovaće sa radom 3. decembra 2020. godine i prevoziće putnike do 16. marta 2021. godine. U funkciji su četiri niskopodna autobusa, kapaciteta 290 mesta, koji saobraćaju na relaciji od hotela Milmari do Кonaka (Sunčani vrhovi). Trenutno postoji pet (5) polazaka i ukupno devet (9) stanica. Može se kupiti karta u jednom pravcu, koja će iznositi 200 dinara i povratna karta, koja će iznositi 300 dinara. Кarte se kupuju direktno u autobusu, a prevoz putnika vršiće firma Monto Кop d.o.o. Raška. 

Stajališta Red vožnje | Odlasci
Konaci 9:00 10:00 11:00 15:00 16:00 17:00
Olga Dedijer 9:03 10:03 11:03 15:03 16:03 17:03
Hotel Putnik 9:06 10:06 11:06 15:06 16:06 17:06
Žičara Sunčana d. 9:10 10:10 11:10 15:10 16:10 17:10
Zoned 9:13 10:13 11:13 15:13 16:13 17:13
Mujen 9:15 10:15 11:15 15:15 16:15 17:15
Jasle 9:17 10:17 11:17 15:17 16:17 17:17
Čajetinska česma 9:19 10:19 11:19 15:19 16:19 17:19
Kraljevi Čardaci 9:21 10:21 11:21 15:21 16:21 17:21
Srebrna planina 9:23 10:23 11:23 15:23 16:23 17:23
Glog - Milmari 9:25 10:25 11:25 15:25 16:25 17:25

Stajališta Red vožnje | Polasci
Glog - Milmari" 8:30 9:30 10:30 15:30 16:30
Srebrna planina" 8:32 9:32 10:32 15:32 16:32
Kraljevi Čardaci 8:34 9:34 10:34 15:34 16:34
Čajetinska česma 8:36 9:36 10:36 15:36 16:36
Jasle 8:38 9:38 10:38 15:38 16:38
Mujen 8:41 9:41 10:41 15:41 16:41
Zoned 8:43 9:43 10:43 15:43 16:43
Žičara Sunčana dolina 8:45 9:45 10:45 15:45 16:45
Hotel Putnik 8:49 9:49 10:49 15:49 16:49
Olga Dedijer 8:52 9:52 10:52 15:52 16:52
Konaci 8:55 9:55 10:55 15:55 16:55

Telefon za kontakt: +381640859925 
Cena jedne vožnje: 200 dinara
Povratna karta: 300 dinara

Kopaonička gradska autobuska ski linija Brus - Brzeće - Kopaonik (još uvek nismo dobili potvrdu kada startuje sa radom ove ski sezone). Prevoz je organizovan od strane autobuskog prevoznika "Jugoprevoz Kruševac". Prošle ski sezone su bila organizovana tri polaska iz Brusa i tri povratka sa Kopaonika. Karte su se kupovale isključivo u autobusu. Pogledajte prošlogodišnji red vožnje.

Red vožnje | Polasci
Autobuska stanica
Brus
Stanica Brzeće
(Hotel Junior)
Autobuska stanica Kopaonik Cena (jedan smer)
Brus - Kopaonik
Cena (jedan smer)
Brzeće - Kopaonik
Cena (povratna)
Brus - Kopaonik
Cena (povratna)
Brzeće - Kopaonik
06:45 07:15 08:00 300 RSD 190 RSD 550 RSD 350 RSD
08:00 08:30 09:15 300 RSD 190 RSD 550 RSD 350 RSD
11:00 11:30 12:15 380 RSD 250 RSD 550 RSD 350 RSD
Red vožnje | Odlasci
Autobuska stanica Kopaonik Stanica Brzeće
(Hotel Junior)
Autobuska stanica
Brus
Cena (jedan smer) Kopaonik - Brus Cena (jedan smer) Kopaonik - Brzeće Cena (povratna)
Kopaonik - Brus
Cena (povratna) Kopaonik - Brzeće
11:00 11:45 12:15 300 RSD 190 RSD 550 RSD 350 RSD
16:30 17:15 17:45 300 RSD 190 RSD 550 RSD 350 RSD
16:15 17:00 17:30 380 RSD 250 RSD 550 RSD 350 RSD

Telefon za kontakt: +381373826320



Komentari (24)
Goxi (Android)
02.12.2020 | 00:35


MALO JE 5 POLASKA .VELIKE SU GUZVE .BUS SA POCETNE DODJE PUN KOD KOMITE.TO JE RIZIK ZA TURISTE OD KORONE.SAMO VISE POLASKA I ODLASKA UVESTI ZBOG BEZBEDNIJE SITUACIJE 0D KORONE.PROSLE SEZONE BUS NIJE MOGAO DA CESTO PRIMI TURISTE POSLE 3 STANICE KA KONACIMA .VOZILI SU PREKO BROJA.TO NIJE BILO BEZBEDNO.TO JE ZA SVAKU KAZNU PRIVATNOG PREVOZNIKA.NADLEZNI TREBA DA LINIJU DODELE NEKOM KO MOZE DA 0BAVI VISE I REDOVNIJE POLASKE.DOK SE IZGRADI I GONDOLA IZ VIKEND NASELJA.JER JE BUS NUZNO ZLO.
miki qwerty
13.03.2020 | 08:48


inace od 09.03.2020 busevi su ozbiljno proredjeni, ne vazi taj red voznje,ne bi bilo lose da ste to blagovremeno objavili na sajtu
Bugarin (iOS)
06.02.2020 | 15:35


E pretra ga 😂 2.5 sata si čekala BUS? Ne zna se ko je luđi onaj koji vozi bus i kasni 2.5 sata ili onaj što čeka 2.5 sata 😂
Jeca
06.02.2020 | 15:29


No1 virnula sam kroz prozor kao i predhodnih 20 i vise godina koliko imam vikendicu na Kopaoniku, ali ocigledno ti ne znas sta je pravo nevreme pa je za tebe je ovo ne znam sta. Ovde se uopste ne radi o nevremenu nego o turizmu. Saobracaj jeste bio otezan ali silni ski busevi od raznih hotela su odlazili i vracali se. Cekati 2.5 sata skiu bus i da pritom ko god pozove telefonom dobije informaciju da bus stize za 5 min i da posle 2.5 sata ti kazu da ih bas briga sto cekas tolko i da ides kuci je cist bezobrazluk i neprofesionalizam. Bar 4-5 porodica sa malom decom je odustalo od cekanja i u ocaju se vracali kucama jer su se deca smrzla, propao ski pas, propao ceo dan i za tebe je to histerija. Ne to je nevaspitanje, bezobrazluk i primitivizam jer se ovde sve svelo na otimanje para a empatije prema turistima nema nigde. Nije problem stajati 2,3 5 sati napolju ako ti to zelis dobrovoljno ali ako si dosao u ozbiljan turisticki centar takve stavri ne smeju da se desavaju. Resenje uvek postoji ukoliko postoji dobra organizacija. I ovo je danas moglo da bude reseno na mnogo profesionalniji nacin. I da imala sam prilike da skijam i u Sloveniji i Italiji i Francuskoj i da, desava se i tamo kolaps ali ovakve nekulture nema.
no1
06.02.2020 | 13:45


Jeco da li si virnula kroz prozor tokom noci i jutros? Put kroz VN nije bio prohodan celu noc... Kao prva stvar palo je 40 santimetara snega. Kao drugo duvao je orkanski vetar. Kao trece autobus ne moze da preleti do tebe ako je se neko okrenuo na putu ili zaglavio. Mogu da zamislim vozaca koga si smarala kada ce da dodje i sto kasni. Verovatno je covek u agoniji. Samo si mu jos ti falila sa dvoje dece da dizes histeriju. Nista nece deci da fali kao sto ni nama nije falilo 198o tih godina na Kopu kada smo se smrzavali SAMI napolju bez roditelja.

Mi Srbi stalno trazimo dlaku u jajetu i nista nam nase ne valja. Ovo danas je vanredno stanje bukvalno. Navescu primer Tinja pre par godina. Jedna traka je radila zbog mecave. Put pre toga nije bio prohodan celu noc. Naizmenicno su se propustla vozila. Kasnilo se satima. Svi ljudi opusteni nasmejani. Posebno Srbi. Njima u inostranstvu nista ne fali pa taman da padaju sa neba...

Dajte malo realnosti. Pobedite tu frustraciju u sebi.
Jeca
06.02.2020 | 12:56


Ovo sa ski busom koji vozi iz vikend naselja je vise nego katastrofa. Red voznje nema veze sa realnoscu, dodjes u 15:30 kada je redovna linija i cekas do 16h kada je sledeci autobus da bi nas nagurali sve kao stoku da ljudi ne mogu da udju u autobus. Jutros ih je iznenadilo novih 20cm snega u februaru na planini pa smo od pola 10 do 12 cekali ski bus koji do tad nije dosao. Kada smo ih zvali prvo su nas, lagali da je bus krenuo i da treba da stigne svaki cas da bi posle nekoliko poziva vrlo neljubaznio nam odbrusili da idemo kuci ako ne mozemo da cekamoi da ih je bas briga sto se deca smrazavaju 2 sata cekajuci. Ima 4 linije pre podne u pola 9, 9 pola 10 i 10 a popodne u pola 4, 4 pola 5 i 5 i da nisu u stanju da ispostuju red voznje nego se vade na sneg od 20 cm na planini. Da li zaista u Srbiji sve mora da bude naopako. Cena povratne katre 300 din a u jendom pravcu 200 din sto nije malo i jos te tretiraju i voze lose i ne postuju red voznje a hvale se da imaju 4 autobusa. Ovo je danas za mene porazavajuce cekam autobus dva sata sa dvoje male dece da bi na kraju posle silnih lazi dobila odgovor da idem kuci i da ih bas briga sto se deca smrzavaju. Ne znam koliko porodica sa decom se dans vratilo kuci posle 2 sata smrzavanja cekajuci ski bus. U svim ski centrima ski bus je besplatan uz ski pasi ide na 15 minuta, rastereti saopbracaj , parking a kod nas mrze sebe sto rade taj posao pa onda svima nama zagorcavaju zivot. Naravno ski pas nam je za danas propao, u skijalistima Srbije ih ne zanima sto putevi nisu cisti, sto ski bus ne vozi po redu voznje, sto je nastao kolaps i sto nismo stigli na skijanje tako da sve u svemu jedno veliko razocarenje za ovakav ski centar u kome nista ne funkcionise kako treba.
rozalita
27.12.2019 | 10:25


Dali ove godine ima autobuske karte za vise dana (5,6, 7 dana) ili samo karte za 1 dan.
Mitza
26.12.2019 | 23:18


Iz vikend naselja, apartman Meda kako se dolazi do centra, hotela Grand? Preporuka za taxi i okvirna cena. Hvala.
Ivan (iOS)
07.12.2019 | 22:20


Da li postoji neki kombi prevoz od Brzeca do centra?
Dragan Knežević (Android)
30.11.2019 | 20:53


Ne znam za autobuse, ali ja vozim do Kopaonika i nazad (u jednom danu) za 4300 din. To je cena za 4 osobe, iz Kraljeva.
minz
29.11.2019 | 08:50


Da li ce ski bus saobracati i ove sezone (2019/2020) i kada se moze ocekivati red voznje?
lignjoslava
27.06.2018 | 14:08


Daniela, nikada nije ni postojao bus u letnjoj sezoni. Tekst se odnosio isključivo za zimsku sezonu. Za letnju sezonu nije nikoga briga, nažalost. Isto je i sa izletima, svuda se reklamiraju, ali kada ih pozovete onda kažu da je to moguće samo ukoliko imate već formiranu grupu. Nerazumljivo mi je što nemaju i polaske za Rašku, Novi Pazar, Brus. Naime, možete da odete ali da prenoćite u Raški a sutra ujutru da se vratite! Autobus postoji ujutru iz Raške, doveze ljude koji gore rade, i vrati ih oko 15h.
Daniela Jankovic
18.06.2018 | 12:47


Upravo sam proverila prevoz u letnjem periodu na gore navedeni telefon. Uopste nema prevoza na Kopaoniku u letnjoj sezoni! Dakle ko planira da odseda van centra mora imati sopstveni prevoz ili biti spreman na dugo pesacenje od vikend naselja do centra! Kakva je ovo promocija letnjeg turizma na Kopaoniku?
branislavbns
14.01.2018 | 10:50


@ Dr....ugi

Skijališta Srbije nemaju veze sa organizacijom Skibus-a.
Njega je organizovala firma registrovana u Raškoj. Ime firme ja na samom busu pa pročitajte.
MrBućo (iOS)
14.01.2018 | 10:30


@Dr...ugi:
Razlog je toliko glup, da vredja normalnu inteligenciju. Naime, na Jarmu se graniče SO Raška i SO Kruševac, pa jedni drugima (neće da) ulaze u nadležnost. Srpska posla! smilies/sad.gif((
To sam čuo prošle godine kad smo
bili smešteni u Srebrncu jer smo imali “situaciju”.Jedan dan smo ostali na Jarmu, pokvario se tanjir u 14h...ne mozemo da se vratimo na Gobelje, SkiBus okrece ispred nas, a mi zovemo taxi!
Dr....ugi (Android)
13.01.2018 | 15:58


Oni iz skijalista i zimuju u Francuskoj....ali odande se primenjuje politika zaradi a da ne das nista. Pa zar nije logicno da taj bus ide do Srebrnca i nazad, mislim meni je logicno jer se skijaliste proteze sve do tog hotela i Gobelje. O ceni karte necu da komentarisem ...preskupa je kao i sve drugo na Kopu.
Masa
09.01.2018 | 15:41


Da li radi Ski bus i da li je pouzdan, posto cu biti sa decom u Vikend naselju?
Daxi (iOS)
01.01.2018 | 17:13


ski bus nije bio pouzdan prevoz prosle ski sezone cak ni u periodu rada zicara ... Probali smrzli se cekajuci i odustali ... Bas me zanima kako ce funkcionisati ove sezone
Obesmisao
20.02.2017 | 18:02


Sve se obesmisli! Umesto da se naprave stajališta, da se tačno obeleže u koliko sati sa kog stajališta kreće autobus odmah su skratili polaske na 6 dnevno! Pa naravno da u početku neće biti dovoljno turista za vožnju ali to je ulog za budućnost. Svi bi odmah da zarade maksimalno. Imam osećaj da će ova lepa priča vrlo brzo da umre jer je vode nestručni ljudi.
Stevs (iOS)
20.02.2017 | 15:47


Karta do Raške je 200 dinara.
Pitanje
20.02.2017 | 12:25


Zasto ne ubacite i dva vecernja termina, prvo zbog turista koji zele da odu na nocno skijanje , a drugo zbog onih koji zele da prosetaju i popiju pice u centru. To ne mora da bude na svakih pola sata , neka bude 2 linije na razmaku od sat i po vremena. Verujem da ce se mnogi uklopiti.
Miki (Android)
19.02.2017 | 13:42


Koliko je karta iz Raske?
cooi (Android)
19.02.2017 | 13:14


U Francuskim ski centrima cena karte za autobus je uračunata u cenu skipass-a, i voze do kasno u noć na svakih 15 min, a posle 12h na pola sata. Cena skipass-a je 250€, ali ti daju 250 km vrhunskih staza, a kod nas 110€ i 55km staza od kojih 10km nikad ne rade, sve je jasno!!!
P.S. Poslati ceo menadzment Skijališta Srbije u Francusku, čisto da vide!!!
Gri (Android)
19.02.2017 | 11:18


Cena od 150 din je prevelika, pogotovu kada su u pitanju porodice, jer za tu cenu vozi te taxi. Dodje po tebe i ostavite gde pozelis. Moja preporuka vlasniku ski busa: SMANJI CENU KARTE.
Napišite komentar (24)
busy
 
Lokacija:

Vrsta smeštaja (548):

Broj osoba:

Datum dolaska:

Datum odlaska:
Hotel Putnik
28.10.2021. 10:14 Temperatura
Sunčana dol.
Temperatura
JAT
vetar vlažnost sneg
Vedro 9°C 8°C 4  m/s (E) 17% 0cm
Vedro sub.osećaj
9°C
temp. Pančić
8°C
4 m/s
(E)
pritisak 835.0 hPa staze
0 cm
Live Web kamera sa Kopaonika Brzeće centar
Kopaonik WebCAM arhiva
Sunčana dolina
Malo jezero
Krst
Pančićev vrh
Treska
Duboka 1
Karaman greben
Mali karaman
Mali karaman A
Marine vode A
Marine vode
Karaman
Jaram
Gobelja relej
Gobelja
Kneževske bare
Gondola Brzeće
Gvozdac
Duboka 2
Krčmar BMW
Mašinac
Vučak 2
Snow park
Traka Jaram
Traka Mašinac
Traka Ski vrtić
Dečji park
Noćna M.jezero
Noćna KGB
Noćna Pančić

Detaljnije >>>
Statistika >>>
INSTALACIJE SKI STAZE SKI PUTEVI
0/25 0/48 0/30
 (0%)  (0%)  (0%)
SKI kamere
@Xvan: ne postoji.

SKI kamere
Cao da li neko zna jel postoji DUO porodična prenosiva karta al sezonska? hvala

Raste brojnost mrkog medveda na Kopaoniku
Moze!😂⛷😂

Raste brojnost mrkog medveda na Kopaoniku
Pa sta fali da skija malo sa nama😂😂

Raste brojnost mrkog medveda na Kopaoniku
Neće medved sigurno ka centru gde ima ljudi, nije blesav. Svakako mi drago da se polako vraćaju gde im je i mesto

Da li prosecanje novih staza ugrožava prirodu na ...
Zašto me ovaj tekst podseća na spot rio tinta ?

SKI kamere
@Brdjanin: najbliskiji susret skijaša je bio sa medovačom cheesy

Da li prosecanje novih staza ugrožava prirodu na ...
Super za novo drvece, tako i treba! Samo zasto saditi na stazi, nikako ne razumem… baceno 780 sadnica

Raste brojnost mrkog medveda na Kopaoniku
A zavrsices ti meni ispred nekog kamina u Centru. Ima na bookingu da se reklamiras samo tako. 😂😂😂😂

Raste brojnost mrkog medveda na Kopaoniku
samo da ih seljani ne ucmekaju

Raste brojnost mrkog medveda na Kopaoniku
Samo ne na staze😂😂😂