Kopaonik

InfoKOP

Kraljevi Čardaci Kopaonik - 2019
Apartmani Lazic u centru Kopaonika
English
ZONED
Novi apartmani
Bancour
Hotel Junior Olga Konaci Kopaonik
 
SKI BUS Kopaonik 2019/2020: Radno vreme i stajališta
04.12.2019 | 00:00 -> 27.01.2020 | 15:08
Od ove ski sezone prvi put imamo redovne autobuske linije ka centru Kopaonika i iz Vikend naselja i iz Brusa odnosno Brzeća.

Kopaonička gradska autobuska ski linija iz Vikend naselja startovala je sa radom 5. decembra 2019. godine i prevoziće putnike do 1. aprila meseca 2020. godine. U funkciji su 4 niskopodna autobusa kapaciteta 204 mesta koji saobraćaju na relaciji od hotela "Milmari" do Konaka "Sunčani vrhovi". Trenutno postoji 4 polazaka i ukupno 10 stanica. Može se kupiti karta u jednom pravcu, koja iznosi 200 dinara ili povratna karta koja iznosi 300 dinara. Karte se kupuju direktno u autobusu, a prevoz putnika vrši Monto Kop d.o.o Raška.

Stajališta Red vožnje | Odlasci
Konaci 15:30 16:00 16:30 17:00
Olga Dedijer 15:33 16:03 16:33 17:03
Hotel Putnik 15:36 16:06 16:36 17:06
Žičara Sunčana dolina 15:40 16:10 16:40 17:10
Zoned 15:44 16:14 16:44 17:14
Vila Milmari 15:45 16:15 16:45 17:15
Jasle 15:47 16:17 16:47 17:17
Čajetinska česma 15:49 16:19 16:49 17:19
Kraljevi Čardaci 15:52 16:22 16:52 17:22
Glog - Milmari 15:55 16:25 16:55 17:25

Stajališta Red vožnje | Polasci
Glog - Milmari" 8:30 9:00 9:30 10:00
Kraljevi Čardaci 8:33 9:03 9:33 10:03
Čajetinska česma 8:36 9:06 9:36 10:06
Jasle 8:38 9:08 9:38 10:08
Jasle/Vila Trag 8:39 9:09 9:39 10:09
Zoned 8:41 9:11 9:41 10:11
Žičara Sunčana dolina 8:45 9:15 9:45 10:15
Hotel Putnik 8:49 9:19 9:49 10:19
Olga Dedijer 8:52 9:22 9:52 10:22
Konaci 8:55 9:25 9:55 10:25

Telefon za kontakt: +381603183180
Cena jedne vožnje: 200 dinara
Povratna karta: 300 dinara

Kopaonička gradska autobuska ski linija Brus - Brzeće - Kopaonik startovala je sa radom 28. januara 2020. godine i prevoziće putnike do 1. aprila meseca 2020. godine. Prevoz je organizovan od strane autobuskog prevoznika "Jugoprevoz Kruševac". Za sada, organizovana su tri polaska iz Brusa i tri povratka sa Kopaonika. Karte mogu kupiti isključivo u autobusu.

Red vožnje | Polasci
Autobuska stanica
Brus
Stanica Brzeće
(Hotel Junior)
Autobuska stanica Kopaonik Cena (jedan smer)
Brus - Kopaonik
Cena (jedan smer)
Brzeće - Kopaonik
Cena (povratna)
Brus - Kopaonik
Cena (povratna)
Brzeće - Kopaonik
06:45 07:15 08:00 300 RSD 190 RSD 550 RSD 350 RSD
08:00 08:30 09:15 300 RSD 190 RSD 550 RSD 350 RSD
11:00 11:30 12:15 380 RSD 250 RSD 550 RSD 350 RSD
Red vožnje | Odlasci
Autobuska stanica Kopaonik Stanica Brzeće
(Hotel Junior)
Autobuska stanica
Brus
Cena (jedan smer) Kopaonik - Brus Cena (jedan smer) Kopaonik - Brzeće Cena (povratna)
Kopaonik - Brus
Cena (povratna) Kopaonik - Brzeće
11:00 11:45 12:15 300 RSD 190 RSD 550 RSD 350 RSD
16:30 17:15 17:45 300 RSD 190 RSD 550 RSD 350 RSD
16:15 17:00 17:30 380 RSD 250 RSD 550 RSD 350 RSD

Telefon za kontakt: +381373826320



Komentari (23)
miki qwerty
13.03.2020 | 08:48


inace od 09.03.2020 busevi su ozbiljno proredjeni, ne vazi taj red voznje,ne bi bilo lose da ste to blagovremeno objavili na sajtu
Bugarin (iOS)
06.02.2020 | 15:35


E pretra ga 😂 2.5 sata si čekala BUS? Ne zna se ko je luđi onaj koji vozi bus i kasni 2.5 sata ili onaj što čeka 2.5 sata 😂
Jeca
06.02.2020 | 15:29


No1 virnula sam kroz prozor kao i predhodnih 20 i vise godina koliko imam vikendicu na Kopaoniku, ali ocigledno ti ne znas sta je pravo nevreme pa je za tebe je ovo ne znam sta. Ovde se uopste ne radi o nevremenu nego o turizmu. Saobracaj jeste bio otezan ali silni ski busevi od raznih hotela su odlazili i vracali se. Cekati 2.5 sata skiu bus i da pritom ko god pozove telefonom dobije informaciju da bus stize za 5 min i da posle 2.5 sata ti kazu da ih bas briga sto cekas tolko i da ides kuci je cist bezobrazluk i neprofesionalizam. Bar 4-5 porodica sa malom decom je odustalo od cekanja i u ocaju se vracali kucama jer su se deca smrzla, propao ski pas, propao ceo dan i za tebe je to histerija. Ne to je nevaspitanje, bezobrazluk i primitivizam jer se ovde sve svelo na otimanje para a empatije prema turistima nema nigde. Nije problem stajati 2,3 5 sati napolju ako ti to zelis dobrovoljno ali ako si dosao u ozbiljan turisticki centar takve stavri ne smeju da se desavaju. Resenje uvek postoji ukoliko postoji dobra organizacija. I ovo je danas moglo da bude reseno na mnogo profesionalniji nacin. I da imala sam prilike da skijam i u Sloveniji i Italiji i Francuskoj i da, desava se i tamo kolaps ali ovakve nekulture nema.
no1
06.02.2020 | 13:45


Jeco da li si virnula kroz prozor tokom noci i jutros? Put kroz VN nije bio prohodan celu noc... Kao prva stvar palo je 40 santimetara snega. Kao drugo duvao je orkanski vetar. Kao trece autobus ne moze da preleti do tebe ako je se neko okrenuo na putu ili zaglavio. Mogu da zamislim vozaca koga si smarala kada ce da dodje i sto kasni. Verovatno je covek u agoniji. Samo si mu jos ti falila sa dvoje dece da dizes histeriju. Nista nece deci da fali kao sto ni nama nije falilo 198o tih godina na Kopu kada smo se smrzavali SAMI napolju bez roditelja.

Mi Srbi stalno trazimo dlaku u jajetu i nista nam nase ne valja. Ovo danas je vanredno stanje bukvalno. Navescu primer Tinja pre par godina. Jedna traka je radila zbog mecave. Put pre toga nije bio prohodan celu noc. Naizmenicno su se propustla vozila. Kasnilo se satima. Svi ljudi opusteni nasmejani. Posebno Srbi. Njima u inostranstvu nista ne fali pa taman da padaju sa neba...

Dajte malo realnosti. Pobedite tu frustraciju u sebi.
Jeca
06.02.2020 | 12:56


Ovo sa ski busom koji vozi iz vikend naselja je vise nego katastrofa. Red voznje nema veze sa realnoscu, dodjes u 15:30 kada je redovna linija i cekas do 16h kada je sledeci autobus da bi nas nagurali sve kao stoku da ljudi ne mogu da udju u autobus. Jutros ih je iznenadilo novih 20cm snega u februaru na planini pa smo od pola 10 do 12 cekali ski bus koji do tad nije dosao. Kada smo ih zvali prvo su nas, lagali da je bus krenuo i da treba da stigne svaki cas da bi posle nekoliko poziva vrlo neljubaznio nam odbrusili da idemo kuci ako ne mozemo da cekamoi da ih je bas briga sto se deca smrazavaju 2 sata cekajuci. Ima 4 linije pre podne u pola 9, 9 pola 10 i 10 a popodne u pola 4, 4 pola 5 i 5 i da nisu u stanju da ispostuju red voznje nego se vade na sneg od 20 cm na planini. Da li zaista u Srbiji sve mora da bude naopako. Cena povratne katre 300 din a u jendom pravcu 200 din sto nije malo i jos te tretiraju i voze lose i ne postuju red voznje a hvale se da imaju 4 autobusa. Ovo je danas za mene porazavajuce cekam autobus dva sata sa dvoje male dece da bi na kraju posle silnih lazi dobila odgovor da idem kuci i da ih bas briga sto se deca smrzavaju. Ne znam koliko porodica sa decom se dans vratilo kuci posle 2 sata smrzavanja cekajuci ski bus. U svim ski centrima ski bus je besplatan uz ski pasi ide na 15 minuta, rastereti saopbracaj , parking a kod nas mrze sebe sto rade taj posao pa onda svima nama zagorcavaju zivot. Naravno ski pas nam je za danas propao, u skijalistima Srbije ih ne zanima sto putevi nisu cisti, sto ski bus ne vozi po redu voznje, sto je nastao kolaps i sto nismo stigli na skijanje tako da sve u svemu jedno veliko razocarenje za ovakav ski centar u kome nista ne funkcionise kako treba.
rozalita
27.12.2019 | 10:25


Dali ove godine ima autobuske karte za vise dana (5,6, 7 dana) ili samo karte za 1 dan.
Mitza
26.12.2019 | 23:18


Iz vikend naselja, apartman Meda kako se dolazi do centra, hotela Grand? Preporuka za taxi i okvirna cena. Hvala.
Ivan (iOS)
07.12.2019 | 22:20


Da li postoji neki kombi prevoz od Brzeca do centra?
Dragan Knežević (Android)
30.11.2019 | 20:53


Ne znam za autobuse, ali ja vozim do Kopaonika i nazad (u jednom danu) za 4300 din. To je cena za 4 osobe, iz Kraljeva.
minz
29.11.2019 | 08:50


Da li ce ski bus saobracati i ove sezone (2019/2020) i kada se moze ocekivati red voznje?
lignjoslava
27.06.2018 | 14:08


Daniela, nikada nije ni postojao bus u letnjoj sezoni. Tekst se odnosio isključivo za zimsku sezonu. Za letnju sezonu nije nikoga briga, nažalost. Isto je i sa izletima, svuda se reklamiraju, ali kada ih pozovete onda kažu da je to moguće samo ukoliko imate već formiranu grupu. Nerazumljivo mi je što nemaju i polaske za Rašku, Novi Pazar, Brus. Naime, možete da odete ali da prenoćite u Raški a sutra ujutru da se vratite! Autobus postoji ujutru iz Raške, doveze ljude koji gore rade, i vrati ih oko 15h.
Daniela Jankovic
18.06.2018 | 12:47


Upravo sam proverila prevoz u letnjem periodu na gore navedeni telefon. Uopste nema prevoza na Kopaoniku u letnjoj sezoni! Dakle ko planira da odseda van centra mora imati sopstveni prevoz ili biti spreman na dugo pesacenje od vikend naselja do centra! Kakva je ovo promocija letnjeg turizma na Kopaoniku?
branislavbns
14.01.2018 | 10:50


@ Dr....ugi

Skijališta Srbije nemaju veze sa organizacijom Skibus-a.
Njega je organizovala firma registrovana u Raškoj. Ime firme ja na samom busu pa pročitajte.
MrBućo (iOS)
14.01.2018 | 10:30


@Dr...ugi:
Razlog je toliko glup, da vredja normalnu inteligenciju. Naime, na Jarmu se graniče SO Raška i SO Kruševac, pa jedni drugima (neće da) ulaze u nadležnost. Srpska posla! smilies/sad.gif((
To sam čuo prošle godine kad smo
bili smešteni u Srebrncu jer smo imali “situaciju”.Jedan dan smo ostali na Jarmu, pokvario se tanjir u 14h...ne mozemo da se vratimo na Gobelje, SkiBus okrece ispred nas, a mi zovemo taxi!
Dr....ugi (Android)
13.01.2018 | 15:58


Oni iz skijalista i zimuju u Francuskoj....ali odande se primenjuje politika zaradi a da ne das nista. Pa zar nije logicno da taj bus ide do Srebrnca i nazad, mislim meni je logicno jer se skijaliste proteze sve do tog hotela i Gobelje. O ceni karte necu da komentarisem ...preskupa je kao i sve drugo na Kopu.
Masa
09.01.2018 | 15:41


Da li radi Ski bus i da li je pouzdan, posto cu biti sa decom u Vikend naselju?
Daxi (iOS)
01.01.2018 | 17:13


ski bus nije bio pouzdan prevoz prosle ski sezone cak ni u periodu rada zicara ... Probali smrzli se cekajuci i odustali ... Bas me zanima kako ce funkcionisati ove sezone
Obesmisao
20.02.2017 | 18:02


Sve se obesmisli! Umesto da se naprave stajališta, da se tačno obeleže u koliko sati sa kog stajališta kreće autobus odmah su skratili polaske na 6 dnevno! Pa naravno da u početku neće biti dovoljno turista za vožnju ali to je ulog za budućnost. Svi bi odmah da zarade maksimalno. Imam osećaj da će ova lepa priča vrlo brzo da umre jer je vode nestručni ljudi.
Stevs (iOS)
20.02.2017 | 15:47


Karta do Raške je 200 dinara.
Pitanje
20.02.2017 | 12:25


Zasto ne ubacite i dva vecernja termina, prvo zbog turista koji zele da odu na nocno skijanje , a drugo zbog onih koji zele da prosetaju i popiju pice u centru. To ne mora da bude na svakih pola sata , neka bude 2 linije na razmaku od sat i po vremena. Verujem da ce se mnogi uklopiti.
Miki (Android)
19.02.2017 | 13:42


Koliko je karta iz Raske?
cooi (Android)
19.02.2017 | 13:14


U Francuskim ski centrima cena karte za autobus je uračunata u cenu skipass-a, i voze do kasno u noć na svakih 15 min, a posle 12h na pola sata. Cena skipass-a je 250€, ali ti daju 250 km vrhunskih staza, a kod nas 110€ i 55km staza od kojih 10km nikad ne rade, sve je jasno!!!
P.S. Poslati ceo menadzment Skijališta Srbije u Francusku, čisto da vide!!!
Gri (Android)
19.02.2017 | 11:18


Cena od 150 din je prevelika, pogotovu kada su u pitanju porodice, jer za tu cenu vozi te taxi. Dodje po tebe i ostavite gde pozelis. Moja preporuka vlasniku ski busa: SMANJI CENU KARTE.
Napišite komentar (23)
busy
 
Lokacija:

Vrsta smeštaja (560):

Broj osoba:

Datum dolaska:

Datum odlaska:
Hotel Putnik
27.09.2020. 22:14 Temperatura
Sunčana dol.
Temperatura
JAT
vetar vlažnost sneg
Pretežno vedro 8°C 1°C 5  m/s (SSE) 81% 0cm
Pretežno vedro sub.osećaj
8°C
temp. Pančić
-5°C
5 m/s
(SSE)
pritisak 825.4 hPa staze
0 cm
Live Web kamera sa Kopaonika Cosecha
Kopaonik WebCAM arhiva
Sunčana dolina
Malo jezero
Krst
Treska
Pančićev vrh
Duboka 1
Karaman greben
Mali karaman
Mali karaman A
Marine vode
Karaman
Jaram
Gobelja relej
Gobelja
Kneževske bare
Bela reka I
Bela reka II
Gvozdac
Duboka 2
Krčmar BMW
Dečji park
Mašinac
Vučak 2
Traka Jaram
Noćna M.jezero
Noćna KGB
Noćna Pančić

Detaljnije >>>
Statistika >>>
INSTALACIJE SKI STAZE SKI PUTEVI
2/24 1/45 0/30
 (8.3%)  (2.2%)  (0%)
Izgradnja nove staze na lokaciji Duboka 2 (FOTO & ...
Pravda za Skikučesmiley Samo neka se šire staze, kamo sreće da su ranije počeli...ima tu još mnogo prostora.

InfoKOP istraživanje: "Da li prosecanje novih sta...
Tekst deluje uglavnom korektno i informativno....mene zanima kako se to odluci da se prokrci u centru par staza od po 300-400 m.... Mojoj sreci nema k...

Izgradnja nove staze na lokaciji Duboka 2 (FOTO & ...
Bice to lepa staza ali potrebno je i osnezavanje.Naravno bez prosirenja od skoka do Duboke1 nastace jos veci problemi zbog guzvi.

Izgradnja gondole iz Brzeća, najavljen završetak...
Postoji još uvek, pre skretanja sa glavnog puta.

Prodaja: Apartman u centru Kopaonika
Koliko ja prepoznajem, radi se o vili Bjanka

Izgradnja gondole iz Brzeća, najavljen završetak...
Ovo je sjajna stvar. Mislim da je gondola pun pogodak. SAmo me brine prilaz, okolo su sve hoteli, nema dovoljno parking mesta ni za goste ugostiteljsk...

Izgradnja gondole iz Brzeća, najavljen završetak...
Super je za razvoj turizma gondola iz Brzeca,samo je šteta što je polazna stanica pomerena jos dalje nego što je bila. Zna li neko hoče li imati n...

Izgradnja nove staze na lokaciji Duboka 2 (FOTO & ...
@Šumarac: Podaci koje ste izneli nisu tačni. Ceo Kopaonik je pokriven sa 75km kvadratnih šume. Mislim da Ravni Kopaonik zahvata površinu od oko 1...

Izgradnja gondole iz Brzeća, najavljen završetak...
Lepe vesti i odličan napredak! Zanima me s obzirom da dvosedi nisu radili 3 sezone i Brzeće za to vreme nije imalo nikakve veze sa ski centrom, da l...

Izgradnja nove staze 6c na lokaciji Duboka 1 (FOTO...
Kada ce biti neki text o radovima na novim stazama,kako napreduju poslovi?Hoce li biti spremne za novu sezonu?

InfoKOP istraživanje: "Da li prosecanje novih sta...
Ne vidim razlog za drvlje i kamenje povodom ovog teksta, u pravu je i autor teksta pošto verujem da je dugo pisao i prikupljao podatke a u pravu su i...

InfoKOP istraživanje: "Da li prosecanje novih sta...
Kad bi bar većina u ovoj državi radila svoj posao profesionalno, pošteno i sa takvim entuzijazmom kao što ga Stevan vlasnik ovog portala ra...

SKI kamere
@Azureusko MK gradi apartmane

InfoKOP istraživanje: "Da li prosecanje novih sta...
Deko, sve što ste napisali nema nikakve veze sa istinom, osim da ljudi uglavnom ne veruju institucijama, a ja bih rekao da ne veruju nikome, što se ...

Izgradnja gondole iz Brzeća, najavljen završetak...
Stevo, Izvini, taj deo sam propustio, ali se iskreno ne secam da sam video da postoji mogucnost da se pusti u funkciju gondola ove sezone. Pre mesec ...

InfoKOP istraživanje: "Da li prosecanje novih sta...
InfoKop je mesto gde covek napravi "analizu" na osnovu 3-4 clanka, a da pri tome ne poznaje materiju niti dovodi u sumnju izvore podataka. Pri tome la...