Kopaonik

InfoKOP

Kraljevi Čardaci Kopaonik - 2019
Hotel Mammut
English
ZONED
MM SKI ŠKOLA
Hotel Angella Kopaonik
Hotel Junior SKI BUS
 
Trail Race Kopaonik 2019.
16.07.2019 | 00:00 -> 16.07.2019 | 21:38
Od skoro ste zavoleli trčanje i uživate u rekreativi, ne opterećujući se pređenim dužinama? Onda je trka "7k Kopaonika” prava mera za vas! Kratka, ali, što bi rekli, slatka staza, pružiće učesnicima predivno trail trčanje kroz dobro poznati reon kopaoničke šume "Crvene Bare”. Staza ima izuzetnu blagu visinsku promenu te usponi neće predstavljati "muku” ni apsolutnim početnicima. Potrebna vam je samo pozitivna energija i spremni ste za trku na 7km.

Srbija polako, ali sigurno, postaje zemlja trkača. Kako bismo nastavili da podstičemo trkački duh, prva po redu trka "Trail race Kopaonik“ otvara start svim ljubiteljima trčanja.

Kada?
27. jul 2019. godine.

Gde?
Nacionalni park Kopaonik.

Kako?
Učesnici će, u zavisnosti od spremnosti, moći da izaberu jednu od dve trke.

Za one spremnije, koji u nogama već imaju pređeni dvocifreni broj kilometara, tu je "15K Kopaonika”, odnosno trail trka na 15 kilometara. Za one koji bi da se, po prvi put, oprobaju u trčanju kroz planinsko-šumske predele, tu je "7K Kopaonika”, odnosno trka na 7 kilometara.

Koju god stazu da izaberete, obezbeđeno vam je trčanje kroz fenomenalne letnje predele Kopaonika, preko Gobeljske padine, Mekih presedla, Crvenih Bara i drugih poznatih lokaliteta. Čeka vas blaga visinska razlika, podloga utabanih šumskih puteva i predivni prirodni prizori koji će vas ispuniti energijom za svaki pređeni kilometar.

Osigurajte svoje startne pozicije na vreme, jer vas ovoga leta glavna trkačka avantura čeka na Kopu!

Program: 

Petak 26.07.2019. godine

10:00 – 21:00   Takmičarski INFO CENTAR
10:00 – 10:00   Otvaranje staze za trening
12:00 – 20:00   EXPO
12:00 – 19:00   Organizovani izleti u pratnji vodiča
20:00 – 00:00   Druženje učesnika

Subota 27.07.2019. godine

10:00 – 21:00   Takmičarski INFO CENTAR
10:00 – 20:00   EXPO
10:00 – 19:00   Organizovani izleti u pratnji vodiča
11:00 – 13:30   Trka "TRAIL RACE KOPAONIK“
16:30 – 13:30   Proglašenje pobednika trke "TRAIL RACE KOPAONIK“
15:00 – 21:00   Registracija učesnika u takmičarskom INFO CENTRU
16:00 – 17:00   Dečija trka „Vip Trail running kids“
16:30 – 17:00   Proglašenje pobednika dečije trke – "Vip Trail running kids“
16:30 – 17:30   “Vip poligon spretnosti”
19:30 – 20:00   Tehnički sastanak

Nedelja 28.07.2019. godine

07:30 – 17:00   Takmičarski INFO CENTAR
07:30 – 09:00   Registracija učesnika u takmičarskom INFO CENTRU
09:00 – 09:30   Tehnički sastanak
09:30 – 09:30   Otvaranje trke „TRI STRANE KOPAONIKA“
09:45 – 09:45   Otvaranje starta i čekiranje učesnika
10:00 – 17:00   Organizovani izleti u pratnji vodiča
10:00 – 10:00   Start trke "TRI STRANE KOPAONIKA“
10:00 – 17:00   EXPO
11:00 – 11:00   Pristizanje takmičara i slobodno vreme za druženje nakon trke u Konacima
15:00 – 15:00   Svečano proglašenje pobednika trke "TRI STRANE KOPAONIKA“
15:00 – 17:00   Ručak za učesnike trke
17:00 – 17:00   Zatvaranje trke

Prijavite se za trku na sledećem linku >>>



Napišite komentar (0)
busy
 
Lokacija:

Vrsta smeštaja (587):

Broj osoba:

Datum dolaska:

Datum odlaska:
Hotel Putnik
22.01.2020. 17:14 Temperatura
Sunčana dol.
Temperatura
JAT
vetar vlažnost sneg
Delimično oblačno 3°C 2°C 1  m/s (WNW) 18% 51cm
Delimično oblačno sub.osećaj
2°C
temp. Pančić
-6.7°C
1 m/s
(WNW)
pritisak 835.0 hPa staze
10-40 cm
Live Web kamera sa Kopaonika JAT APARTMANI Kopaonik
Kopaonik WebCAM arhiva
Sunčana dolina
Malo jezero
Krst
Treska
Pančićev vrh
Duboka 1
Karaman greben
Mali karaman
Mali karaman A
Marine vode
Karaman
Jaram
Gobelja relej
Gobelja
Kneževske bare
Bela reka I
Bela reka II
Gvozdac
Duboka 2
Krčmar BMW
Dečji park
Mašinac
Vučak 2
Traka Jaram
Noćna M.jezero
Noćna KGB
Noćna Pančić

Detaljnije >>>
Statistika >>>
INSTALACIJE SKI STAZE SKI PUTEVI
21/24 34/45 26/30
 (87.5%)  (75.6%)  (86.7%)
Cene u ski kafićima 2019/2020.
Gde je PSD? Hvala.

SKI kamere
Nastavlja se intenzivno prskanje neba, koje u kontinuitetu traje od jula prošle godine. Isprskano nebo trenutno najbolj...

SKI kamere
S obzirom na trenutnu situaciju i dugorocnu prognozu, ove godine tesko da ce biti jos dobrog skijanja. Razmisljam da pro...

Prognoza vremena za Kopaonik
Vagabunda Naravno da ce biti dovoljno snega,ne samo ovaj vikend nego i dosta posle njega. Samo rokaj i uzivaj..

Prognoza vremena za Kopaonik
Jedno pitanje, zbog čega postoje tolike razlike u proceni temperature po različitim meteo sajtovima u okviru istog per...

Prognoza vremena za Kopaonik
Da li mi preporucujete da odem na skijanje za vikend, da li ce biti dovoljni snega da se lepo skija? Dolazim sam busom i...

SKI kamere
Nikakvih oznak, pregrada, ukrstenih stapova, nista nije davalo upozorenje da je staza zatvorena!!!!! Nisam blesav da se ...

Kopaonik dobio nazive ulica
Ovo je navodno bio razlog zašto odlikaši iz opštine Raška nisu mogli da registruju stambene zajednice u privatizovan...

Kopaonik dobio nazive ulica
Živ je Tesla, umro nije

Kopaonik dobio nazive ulica
U Srbiji pravilnici o imenovanju ulica i trgova ne dozvoljavaju imenovsnje po osobama koje su žive.

Prognoza vremena za Kopaonik
XENON- Prvu nešto konkretniju promenu vremena uz snežne padavine možemo očekivati na prelazu iz nedelje u ponedelja...

Apartman 4 u vili "Mina"
Top lokacija, mozda najbolja na planini. Ali solazi sa cenom: guzva ispred vile je ogromna. Parkinga nema (to sto ima ne...

Kopaonik dobio nazive ulica
Novak Djokovic?

Kopaonik dobio nazive ulica
Super, sada je za Infokop predlog da sto pre uz sve smestajen jedinice postavi i informaciju o tacnoj adresi (ulicani b...

SKI kamere
@VMV Na mapi, na ovom sajtu, je označeno da ta staza nije u funkciji. Ne znam kakve su oznake na mapama kod žičara. P...

SKI kamere
Staza koja povezuje Pancic i Suncanu je zatvorena.Zato si i ostetio skiju.

SKI kamere
Apelujem na SS da dobro provere koje staze pustaju i u kakvom su stanju. Danas sam prilikom spajanja Pancica sa Suncano...

Aktivni odmor na Kopaoniku: Planinski biciklizam
Bio prosle god u avgustu, 600 din sat, 2000 dan - iznajmljivanje bajsa u planetbike-u što znači da može i za manje pa...

Dominacija anticiklona, ali uz pad temperature i o...
Pozdrav za Kimija i jedno pitanje za njega. Da li se uskoro ocekuju malo ozbiljnije padavine? Hvala unapred. Pozzz

Prognoza vremena za Kopaonik
Aco Kakva je situacija za prve dve nedelje februara,deciji raspust,sretenje?