| Cene u ski kafićima 2010/2011 |
|
Ekipa infoKOP sajta posetila je većinu kafića koji se nalaze na kopaoničkim ski stazama i popisala cene hrane i pića. Cene su predstavljene u cenovnom opsegu od najjeftinije do najskuplje koju smo mi pronašli.
Cene pojedinih artikala su prilično slične i nekada se razlikuju samo u dozi koja se služi, a za pojedine artikle razlika je osetno primetna. Klikom na opširnije možete videti tabelu sa cenama i naravno komentaristati istu. Alkoholna i žestoka pića:
Rakija - 60 do 150 din Gazirana, negazirana i energetska pića:
Gazirani sokovi (Coca Cola, Fanta, Sprite...) - 120 do 210 din Kafe, čajevi i čokoladna pića:
Obična kafa - 60 do 100 din Hrana:
Palačinke (mala/velika) - 75 do 180 din Komentari (30)
Gazirani sokovi (Coca Cola, Fanta, Sprite...) - 120 do 210 din
Izgleda da niste bili u Dolly Bell, ili su spustili cene. Prosle godine 2 Coca-Cole kostale su 450 dinara. I jos konobar kao nema da vrati 50 dinara kusur. Dao bi mu ja da nisam bio u soku, al jos kad mi je odma najavio da nema da vrati, rekao sam mu da nije problem, jer tu sam jos 10 minuta, pa nek nadje negde... Tad sam se za'bo i seo tamo, jer mi klinka pistala da je bole noge, al tad i nikad vise... Pogotovo zbog odvratne preglasne tehno muzike gde ne mogu da cujem ni svoje misli... Planina mir tisina uzivanje na suncu i snegu .. NAPIŠITE GDE JE ŠTA KOŠTALO. ZAŠTO NE DAVATI POZITIVNU REKLAMU ILI KUDITI NEKOGA.
AKO JE TAČNO DA JE U BOMBARDIERU ČAJ BEZ IČEGA 200 DIN, TREBAMO SVI DA ZNAMO DA JE TO MESTO ZA IZBEGAVANJE. ZAMISLITE 4 ČAJA, 800 DINARA. MA PALI BRATE. NE TREBA NIKO DA UĐE U TAJ LOKAL. ISTI TAKO KUVANA RAKIJA U BONĐORNU 250 DINARA. ISTO TAKO, ZNAČI MESTO JE ZA IZBEGAVANJE |
| 04.06.2026. 03:30 | Temperatura Sunčana dol. |
Temperatura vlažnog term. |
Vetar povetarac | vlažnost | sneg |
| 5.4°C | 3.9°C | 84% | 0cm | ||
| Pretežno oblačno | sub.osećaj 5°C |
tačka rose 2.9°C |
2,3 m/s (S) |
pritisak 824,6 hPa | staze 0 cm |
04.06.![]() 7 / 12 Promenljivo oblačno sa kišom | 05.06.![]() 9 / 17 Malo oblačno | 06.06.![]() 10 / 17 Promenljivo oblačno sa kišom | 07.06.![]() 13 / 18 Promenljivo oblačno sa kišom | 08.06.![]() 13 / 18 Malo oblačno | 09.06.![]() 12 / 19 Sunčano | 10.06.![]() 8 / 14 Promenljivo oblačno sa kišom |
| INSTALACIJE | SKI STAZE | SKI PUTEVI | UKUPNO KM |
| 0/24 | 0/49 | 0/30 | 0/58.5 |
| (0%) | (0%) | (0%) | (0%) |
| Sunčana dolina Malo jezero Krst Pančićev vrh Treska Duboka 1 Karaman greben Mali karaman Mali karaman A Marine vode A Marine vode | Karaman Jaram Gobelja relej Gobelja Kneževske bare Gondola Brzeće Gvozdac Duboka 2 Krčmar Mašinac Vučak 2 | Traka Jaram Traka Ski vrtić Dečji park Noćna M.jezero Noćna KGB Noćna Pančić Detaljnije >>> Statistika >>> Ski mapa >>> |
| Mali Karaman dobija novu ski-stazu i tri vezne ski... |
Mali Karaman dobija novu ski-stazu i tri vezne ski... |
Mali Karaman dobija novu ski-stazu i tri vezne ski... |
Mali Karaman dobija novu ski-stazu i tri vezne ski... |
Mali Karaman dobija novu ski-stazu i tri vezne ski... |
Mali Karaman dobija novu ski-stazu i tri vezne ski... |
Mali Karaman dobija novu ski-stazu i tri vezne ski... |
Mali Karaman dobija novu ski-stazu i tri vezne ski... |
Mali Karaman dobija novu ski-stazu i tri vezne ski... |
Mali Karaman dobija novu ski-stazu i tri vezne ski... |
Mali Karaman dobija novu ski-stazu i tri vezne ski... |
Ljudi koji dolaze u Rtanj na pauzu krofna ,kafa rakija i klopa i sva ostala mesta pogotovo u centru.
Matematika je jasna sve je x2 u odnosu na pomenuti Rtanj a opet atmosfera je duplo gora po vecoj ceni.